Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » B&L Ray-Ban Aviator szemüveg...

DaemonX kérdése:

B&L Ray-Ban Aviator szemüveg Nem találtam ennél jobb kategóriát sajnos a kérdésem feltevéséhez. Szóval az alábbi linken szereplő szemüveg, amit el szeretnék adni, kb mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Link: [link]


Tehát van a fentebbi linken látható Ray-Ban szemüveg. El akarom adni, viszont nem tudom, hogy pontosan melyik modell is ez. Ugyanis a 60-as illetve a 80-as években is készült egy pontosan ilyen kinézetű modell. Ezért hát segítségre lenne szükségem, mert ez nagyban befolyásolja az árat. Én 60-asra tippeltem, de valaki írt olx-en privátot, hogy amihez olyan arany színű címke van, mint az enyémhez, azt 80-as években gyártották. Ez valóban így volna? Sajnos sehogy sem tudtam leellenőrizni



2014. máj. 3. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Az egy Ray-Ban Shooter, nem pedig Aviator. Amúgy 30-50 ezer forint között vannak az Ebay-en.
2014. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyiért adod, amennyiért akarod, de majd a piac beárazza...

Nekem pl volt egy arany evőeszközkészletem, amit feltettem az aprodra, eredeti ára 200eFt volt, sosem használtam, már a végén 15eFt-ért árultam (nagyon kellett a pénz) és a mai napig a nyakamon van- a kutyának sem kellett.

szal felrakhatod 50-ért, 30ért is, de lehet, hogy 5ért sem fogják elvinni...az is lehet, hogy még a legdrágább árral is elmegy...Szerencse kérdése.

2014. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!