Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba illik ez a ruha,...

Színházba illik ez a ruha, vagy ez kevésbé elegáns?

Figyelt kérdés

[link]


József Attila Színházba megyünk.


2014. máj. 8. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a modellen túl mininek tűnik. Egyébként jó lenne, nem kell annyira kiöltözni, elég ha csinos vagy.
2014. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl rövid, és kicsit hétköznapi. Nem venném fel színházba.
2014. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne épp a legjobb választás.
2014. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, nyugodtan.
2014. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Szinhazba egymast vagy az eloadast nezik az emberek?
2014. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nyilván az előadást, de a jóízléshez tartozik azért az is, hogy az alkalomhoz illően öltözzünk fel. Mivel a színház nem egy mindennapos dolog, ezért nem is mindennapos öltözéket veszel fel.
2014. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hm, utolsó, én egy héten 3-4x is megyek színházba, érthető, hogy sokszor nincs már kedvem kiöltözni. Persze igyekszem megadni a módját, bár én alapból csinosan öltözködöm, de nekem az egyik ismert, budapesti színház igazgatója mondta, hogy ő nem is szereti, ha kiöltöznek az emberek a színházba, mert a színházba kikapcsolódni mennek, azt meg nem lehet olyan ruhában, amiben feszélyezve érezik magukat. :-)
2014. máj. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

A kedves 7-es irta meg a frankot!

Szo szerint,en mindossze annyit tennek hozza,hogy mindenki maganak oltozik es nem masnak..

En is mindeg mindenhova azt veszek fel ami tetszik,illetve kenyelmes es jol erzem magam benne.

2014. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze mindenki úgy öltözik fel, ahogy akar, nekem még munkába, otthonra, szabadidőbe se férne bele ez a ruha. Ez van, mindenkinek más az ízlése.
2014. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!