Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipő vásárlás online, mennyire...

Cipő vásárlás online, mennyire biztonságos ez?

Figyelt kérdés
Külföldi oldalról lenne, de mi van akkor, hogyha kicsi/nagy? Saját költségen kell visszaküldeni? Ha adok linket valaki tudna segíteni (nem annyira megy az angol)?

2014. máj. 8. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. máj. 8. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem rendeltem soha cipőt, és nem is fogok...nagyon nehéz kitalálni kép alapján, hogy jó-e, meg hát a számozások is olyan rosszul vannak megcsinálva, és nem is egységes...érdemes felpróbálni vétel előtt szerintem...


A cipőnél, amit linkeltél csak a cipő adatai vannak leírva angolul...Azt írják ott a tájékoztatóban, ha sérülten érkezik a termék fel kell venned velük a kapcsolatot, gondolom rossz méretnél is ez lehet, és valószínűleg elkerülhetetlen a kapcsolat létesítése velük...

Which countries does SUPRA ship to?

SUPRA currently ships to the domestic US and territories only. For other countries, please contact customer support. Ezek szerint csak az amerikai területeken szállítanak ki, ha máshova kell, szintén fel kell venni a kapcsolatot...

Legalábbis én így értelmeztem ezt a mondatot...eléggé amerikaiul van írva, és nálunk az angol nyelv a hivatalos angol..vagyis az angol angol, szóval a ship-es dolgot (hajózás) másképp nem tudtam értelmezni, csak így...


Lényegében szerintem jobb lenne ha nekik írnál egy levelet, amelyikben rákérdezel a méretes dologra...

2014. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. máj. 8. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

a ship szállítást is jelent

shipping, shipment

hagyjuk ezt az angol nem angol hülyeséget!

ám erről az oldalról nem szállítanak csak usa-ba. persze erre is van megoldás: van olyan szolgáltatás a neten, akik továbbküldik

de egyszerűbb szétnézni az ebay-en, amazon.co.uk-n

azt javaslom Európából vagy Angliából rendelj, hamarabb itt van, és nincs rajta se plusz vám sem áfa


itthon is kapható supra cipő, próbálj fel egyet, hogy neked mekkora méret kell

ha ez nem megoldható, akkor fogsz egy A4es lapot, és mindkét zoknis lábadat körberajzolod

majd ahol leghosszabb, leméred

minimum ennyi legyen a belső talphossz, ezt mindenhol megadják centiméterben

ehhez adj hozzá fél centi, és akkor biztosan jó lesz


én már vettem pár cipőt a neten, olcsóbb mint itthon, a választék is nagyobb, van feles méret, arról nem beszélve, hogy olyan cipőt tudsz így megvenni, amit itthon jó eséllyel nem árulnak.

2014. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rohadtul nem biztonságos, egy csapat turbános alak fog kiugrani a dobozból és elhurcolnak kecskétnevelni
2014. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!