Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnátok, ha egyik...

Mit szólnátok, ha egyik lányismerősötök, aki 100 kiló felett van, leggingset venne fel? És olyan felsővel, ami nem takarja a fenékvonalát. Mit gondoltok egy ilyen lányról, miért öltözködik így?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
ezt lássa a vékony lányokon,és azt hiszi,ha ő is ugyanazt felhúzza,akkor divatos lesz,és elfogadják....talán.Nem tudom :/
2014. máj. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Joga van mindenkinek olyan ruhat felvenni, ami tetszik neki. Az sem jobb, amikor a vekony lanyok felvesznek csipofarmert, es kibuggyan a haj oldalt.

Ezert szeretek kulfoldon elni, mert itt az emberek nem itelkeznek mas oltozete felett....

2014. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha jó ismerősöm, szólnék neki, hogy legközelebb hosszabb felsővel jobb lenne.


Egyébként egy csöppet sem találom kevésbé ízléstelennek, mintha ugyanezt egy vékony lány venné fel. MINDENKIRE egyaránt vonatkozik az, hogy a leggings NEM nadrág!


Amúgy némi súlyfelesleggel már sokkal kényelmesebb viselet egy leggings, mint egy merev nadrág.

2014. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nagyon megrökönyödtem, mikor megláttam pár napja egy ilyen lányt.

Egy közös ismerősünk megjegyezte, hogy milyen "bátor" ez a lány. De ezt inkább gúnyosan mondta.

Én csak szimplán nem értettem, hogy hogy tehetett ilyet. Tényleg ennyire nincs önkritikája. Vagy csak nem érdekli a többi ember véleménye?

Amúgy szerintem egy vékony lányon jól mutat.

2014. máj. 10. 01:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet nadrágnak nevezni, de ez amolyan edzőtermi nadrág.
2014. máj. 10. 01:09
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

"Mindenkinek joga van azt felvenni amit akar"


Igen amíg a jóízlés határain belül marad..vagy feltételezem te akkor azon se rökönyödnél meg ha az 50 éves sörhasú pasas rózsaszín miniszoknyában utazna a villamoson.

2014. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os :D Legalább mosolyt csalna az emberek arcára :D Legalábbis nekem biztosan :))
2014. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert más nem megy rá. Nem vicc, szegény csak ezt tudja felvenni, mert farmert nem talál (ha meg igen, az olyan ronda, hogy a leggingset még mindig jobbnak ítéli meg). Nem direkt veszi fel, vagy azért, hogy csinibb legyen...
2014. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, így már érthető!
2014. máj. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!