Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha illik hozzám?

Milyen fürdőruha illik hozzám?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Sötétbarna szemem, közepesen barna hajam, és barna bőröm van.

169cm és 53kg.

Eléggé kicsi mellem van 70-75A.A derekam vékony a csípőm széles, de nem túlságosan. A fenekemmel van egy kis probléma. Mindjárt itt a nyár és tanácstalan vagyok.. Segítsetek !!



2014. máj. 13. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

szia. ahogy leírtad a tested kb egyezünk, csak nekem a hajam színe vörös. nekem a vállam is széles mondjuk.

most jó napbarnított és szolibarna vagyok.

most rendeltem magamnak internetről rikító zöld bikinit, a barna bőrhöz az élénk színek jól mennek szerintem:)

Sajnos nekem is kicsi a mellem szóval sokat kell válogatnom mindig, mert ami tetszik bikini nem szivacsos mert csak a nagy mellűekre gondolnak. :/ 300 ftért vettem bikinibe való szivacsot 1x és egyik bikinimet úgy tuningoltam föl :)

remélem tudtam segíteni, de ha érdekel küldök képet priviben, hogy milyen van meg volt :)

20/L

2014. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Küldhetsz képet. Köszönöm a válaszodat !
2014. máj. 13. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Kifejezetten kicsi (A-B kosár) mellre való az egyenes szabású, általában pánt nélküli bikini (pl [link] ). A háromszög alakút, valamint a normál kosarasat felejtsd el, mert ahhoz kell mell.


Ha a fenekeddel probléma van, akkor pedig a francia alsót ajánlanám, vagy ha nagyon nagy problémád van, akkor a kis sortort - úgyis divatba jött.

2014. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincsen nagy probléma vele, Csak nem vagyok megelégedve a formájával. :)
2014. máj. 13. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kikcsik a melleim, de pont múlt héten vettem egy olyan bikinit, aminke a felső részén rojtok vannak, és az nagyobbítja a melleket. :)
2014. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, tudnál linkelni képet ?
2014. máj. 13. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
én már írtam neked üzit :) ott is van rojtos bikini
2014. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!