Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőt kicserélnek a h&m-ben?

Cipőt kicserélnek a h&m-ben?

Figyelt kérdés
Vettem egy cipőt, de töri a lábam, ezért vissza akarom vinni. Van esély rá, hogy visszafizetik az árát? Mert amúgy is csak ezt az egyet találtam, ami tetszett. Egyszer volt rajtam utcán, címkét letéptem.
2014. máj. 13. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem és baromira unjuk már hogy az üzletet cseréldének meg pénzvisszafizetőnek tartják.őszintén ki venne meg gy használt cipőt miért kéne visszavenni az olyat amit már hordtál?
2014. máj. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez miért van ráírva a blokkra? " Termékeinket a vásárlástól számított 30 napon belül eredeti blokk ellenében cseréljük vagy a vételárat visszafizetjük stb..."
2014. máj. 14. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen de ez a még használatlan cimkés termékekre vonatkozik. És sajnos sokszor bepróbálkoznak használt cuccokkal de nem is értem hogy ezt hogy gondoljátok? Egyébként ha valaki átvesz egy ilyet este az elszámolasnál kiderül hogy hordott akkor nekünk kell kifizetni... Ezért már megszigorították a visszavételt és tanu kell másik eladó vagy manager. De most így név nélkül komolyan áruld el hogy ti ezt hogy gondokjátok hogy használt cuccot akartok visszavetetni? Nem magatol értetődő hogy a csere/ pénzvisszafizetes csak az eredeti állapotban lévő termékre vonatkozik ami ugyanúgy továbbértékesíthető nekünk? Naponta van ilyen több, és igencsak idegesítő és érthetetlen számomra. S akkor még mi vagyunk a rosszak, hogy nem veszzük vissza?
2014. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 órát volt rajtam vagy még annyit se, és ugyanúgy néz ki, mint amikor megvettem. Sztem ez más, mint egy hordott ruha, amibe beleizzadhat az ember, de most egy zoknival felvett cipőről van szó. Ráadásul nem túrázni mentem Benne. A címke is megvan, csak letépve. Nyílván én is örülnék ha nem lenne vele probléma, de sajnos hordhatatlan.
2014. máj. 14. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
De a talpan csak latni hogy hordtad?
2014. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te mindent ilyen könnyen feladsz amúgy? Egy órát volt a lábadon egy ÚJ cipő és tádámm, törte a lábadat. Ez a cipődolog ilyen, főleg ha H&M-ben vásárlod. Inkább törd be, kalapáld meg a sarkát, jó lesz az.
2014. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát kb annyira látszik a talpán, mint amikor az üzletben próbálgatják. Nincs sarka :D Igen, mert tudom h többet nem veszem fel, és pénzkidobás volt.
2014. máj. 14. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem vevőként nagyon zavar az a tudat hogy az amúgy is drága ruha/ cipő amit megveszek, lehet már valaki hordta a gombás lábával vagy beleizzadt csak visszavitte. (ezt a gombás lábat nem kell magadra venned, csak erős túlzás) És én megveszem újként (úgy hogy elvileg csak próbálva volt mások által).

Minőségi hibát leszámítva nem engednék semmit visszavinni, gondolja meg mindenki mit vásárol meg. Próbálja fel rendesen nézze meg a tükörben minden oldalról, cipő esetén meg menjen benne pár lépést!

2014. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!