Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne ha holnap csizmát...

Gáz lenne ha holnap csizmát vennék fel?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom május van, de holnapra nagy esőt meg 10 fokot jósolnak. Csinosabb ruha lesz rajtam, ahhoz meg nem vehetek fel sportcipőt. Más meg nem nagyon van, ami elegánsabb és nem ázik szét. Kicsit fura ilyenkor a csizma nekem, ezért kérnék véleményeket :)
2014. máj. 14. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Engedélyezem :)

De nekem májusban, kicsit "gáz" a csizma.Tudom, hogy ti nők oda vagytok érte :-P

2014. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is azt a bakancsot vettem fel tegnap amiben januárban jártam. Hideg van, nem veszek fel szandált csak mert május van:)
2014. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem gáz! Tök hideg van!

Ma már bokacsizmában jöttem és így is fázom, most a télikabáton gondolkodom :)

2014. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én volt, hogy télikabátot vettem fel augusztusban mert volt vagy 10 fok. most már nem jelent semmit, hogy milyen évszak van az időjáráshoz kell öltözni.
2014. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

2 !

Azért hóvihar sincs...

2014. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Januárban is igen ritkán volt hóvihar:) Nem bélelt bakancs, nem akartam senkit félrevezetni :D
2014. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én napok óta csizmában járok,mert hideg van és esik. Ma reggel télikabátban vittem sétálni a kutyát..nem érdekel,május ide vagy oda,én nagyon fázós vagyok és bőrkabátban szétfagytam. :)

25/l

2014. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is abban voltam ma, motoros csizmában, ami vékony szövettel bélelt, de nem ázik be :))
2014. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem fáztam körömcipőben-harisnyában, de tényleg sokan vették elő a csizmát.
2014. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!