Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Mit gondoltok erről a...

Csajok! Mit gondoltok erről a bikini alsóról?

Figyelt kérdés

Brazil tangás bikini alsónak hívják, ha jól tudom. Nem az a nagyon széles fazonú, hanem keskenyített, de szerintem a tangától azért elég messze van.

Ti felvennétek ilyesmit?


[link]


[link]



2014. máj. 14. 18:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
második képnek ezt akartam linkelni: [link]
2014. máj. 14. 18:54
 2/21 anonim válasza:
84%
mindketto jo, az elso mintas a masik sima rozsaszin. inkabb az elsot valasztanam de nem ezt a szabast
2014. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én simán felvenném. Tangát nem vennék fel strandra, de ez nagyon messze van tőle, úgyhogy szerintem ezzel nincs probléma, sőt.

(Persze, ezekről amúgy mindig az a véleményem, hogy azért minden nőnek nem kéne, mert ha valakinek nagyon nagy a feneke, túlságosan el van hízva, vagy csúnya a feneke (lóg, stb.), akkor ízléstelen.)

2014. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Talán felvenném bár ez azért már kihívó kicsit.
2014. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen nektek :)

második válaszoló, teljesen egyetértek. mindenki a maga alakjának megfelelőt kéne hogy viseljen :)

2014. máj. 14. 20:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Huu én is simán felvennék ilyet, kár hogy már vettem idénre kettő fürdőruhát, pedig most vennék még ilyet, csak eddig még sehol se láttam :D Ha jó alakod van és jó a feneked, bátran vegyél ilyet, és szerintem strandon nem kihívó :)
2014. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
A férjem mániája hogy ilyenben kéne strandolnom, de én kizárt hogy akár ennyit is megmutassak a fenekemből. Jó alakú, fiatalabb csajon szerintem nem rossz. Nem ezt hívják féltangának?
2014. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném fel, mert ehhez tökéletes fenék kell, az enyém meg nem az, sajnos :( de, akinek szép a feneke, azon csinos lehet.
2014. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez azoknak jó akiknek kicsi kerek, izmos fenekük van. Mivel nekem nem ilyen ezért én nem venném fel.
2014. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

20:34-es, így még nem hallottam, de lehet, hogy féltangának is hívják.

Egyébként a Konkurencia és a Calzedonia üzletekben láttam ilyeneket, ha valakit érdekel :)

2014. máj. 14. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!