Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportsdirect kérdés?

Sportsdirect kérdés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a sportsdirect.com oldalán feltüntetettt árak a valóságot tükrözik e, mert én eddig külföldön éltem, és kint ez volt az egyetlen olyan bolt amiben ruhát tudtam vásárolni normális áron, és mióta hazajöttem voltam az Aréna plázában, és láttam, hogy itthon is van már ilyen bolt, namost megnéztem a weboldalát ahol ugye volt magyar nyelv, és az árak is levoltak fordítva, vagy hogyan mondjam, és az érdekel, hogy az árak csak a külföldiről lettek átszámítva az oldalon, vagy a boltban is ugyanazok az árak vannak mint kint / az oldalon, persze bemehettem volna, és megnézhéttem volna, de sajnos nem volt időm rá.
2014. máj. 15. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a bolt drágább és a kínálat is kisebb, mint a websopban:s
2014. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Itthon még nem egészen van kidolgozva a Sportsdirect, az oldal egyenesen az angol után van fordítva. Ami ott van, tuti, hogy nem magyar SPODI-ből van feltéve. (Rosszul fordítotak nagyon sok magyar szöveget, az árakat meg egyszerűen egy gép átírja)
2014. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!