Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hófehér színű melegítő...

Egy hófehér színű melegítő fiúknál nagyon lányos?

Figyelt kérdés
Szereztem egy kényelmes, jó melegítőt...a baj csak az, hogy hófehér, és nem gyakran látok fiúkat ilyenben, nem fognak furcsán nézni miatta?
2014. máj. 16. 22:51
 1/6 anonim válasza:
Ne mások véleményére adj, ha neked tetszik hord bátran.
2014. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pasikon azért nem látsz gyakran fehéret, mert rohadt könnyen koszolódik.
2014. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melegítőt úgyis csak otthon, max edzéshez oké felvenni, ott meg tökmindegy.
2014. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem futáshoz kéne, már amikor hűvösebb van.
2014. máj. 16. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel hófehér melegítőt! Tényleg könnyen koszolódik, és ha bekoszolódott, hát az bizony már nem mutat sehogyse! Otthonra használhatod.
2014. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondold el, futsz, és ha olajos pocsolyába lépsz, a cipőddel jól felcsapkodod a gyönyörű hófehér melegítődet akár a hátad közepéig is. Hát ez nem lesz valami mutatós. Inkább használj sötét melegítőt, de ha mindenképpen világosra vágysz, akkor inkább egy világosszürke árnyalatút, amin nem látszik meg a kosz azonnal.
2014. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!