Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Max cipők mennyire...

Nike Air Max cipők mennyire tartósak?

Figyelt kérdés
Azt mondják nagyon kényelmes, de tartósak is? mennyire gyorsan szakad?

2014. máj. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Annyira régóta nem divat, hogy bárkinek szétjött volna, és annyira sokáig nem is lesz az, hogyha most veszel egyet, szétszakadjon még mielőtt cikivé válna.
2014. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs előző, de ha kimész az utcára, minden 5. tini p@csa ilyenben mászkál! Le vagy maradva babám...
2014. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól tartok, babám, félreértettük egymást, de tény, hogy elég kicsavartan fogalmaztam. Arra céloztam, hogy nem olyan régóta divat és nem is lesz olyan sokáig divat, hogy szétmenjen a cipő, tehát lényegtelen, mennyire tartós.
2014. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Messzemenő következtetéseket nem tudok levonni, de Apáméknak volt BW tipusú cipőjük 90 és 2000 között. Megkérdeztem mégis milyen, azt mondta évekig hordta.

Hogy most mennyire jó az anyagminőségük, lövésem nincs, de tervezem hogy én is veszek

21F

2014. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 smekker válasza:
Kalap szarok, Kínából meg Vietnámból jönnek,az én 2013-as maxem talpa 6 hónap után úgy lekopott mintha évekig hordtam volna!
2014. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!