Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti lenéznétek érte PUNKOK?

Punkerbaby kérdése:

Ti lenéznétek érte PUNKOK?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött , hogy nagyon oda voltam a punk fiúkért , de én rocker voltam..Megismertem pár punkot és belevezettek ebbe a stílusba és rájöttem , hogy teljesen szimpatizálok a világnézetükkel. Lassan 1 éve , hogy elkezdtem felvenni a stílust de az egyik haverom lenéz miatta. Másik haverom mondta , hogy ő 3 évig csak olvasgatott a stílus után hallgatta a zenét stb és csak utána vette fel. De én egyátalán nem érzem korainak :/ 15/L

2014. aug. 22. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
én inkább rocker vagyok, de imádom a punk-rockot is, sok punk barátom van és engem sem néznek le pedig nem vagyok punkos csak zenét szeretem, szóval a válasz a kérdésedre szerintem nem néznének le érte :)
2014. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előttem íróhoz hasonlóan, én is inkább rocker csajszi vagyok, és nagyon sok punk barátom van, nyilván mindenki máshogy van ezzel, és nem nagyon lehet általánosítani vagy kategorizálni az embereket, de saját tapasztalatból kiindulva, szerintem nem néznének le.:)
2014. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nana Wei válasza:

Szerintem fontosabb az,hogy ha te most érzed magad teljesnek ne add fel ne bátortalanítson el senki.Nem gáz az sem ,hogy rockerbõl lettél punk.Ugyanis senkisem születik punknak hanem valami hatására õk is olyanok lesznek.

18/L Punk..

2014. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én punk lány vagyok.

Nem fogunk lenézni, ebben biztos lehetsz. Ha úgy érzed, hogy tényleg ebben az eszmében találtad meg önmagad, akkor vállald fel nyugodtan,szükség van az igazi punkokra, főleg ma.:)

15l

2014. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
el kell szomorítsalak, de te nem vagy punk. ha punk lennél, nem kérdezgetnél ilyeneket, és lesz*rnád, hogy mit mondanak mások.
2014. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pánczél ***** válasza:
ez a legnagyobb hü|yeség amit eddig olvastam. :) miért kéne lenézni bármilyen zene miatt az embert? ne törődj senkivel se aki le néz! nem érnek annyit h a figyelmed megkapják!
2014. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!