Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet hordani fekete nejlonhar...

Lehet hordani fekete nejlonharisnyát rövid farmernadrággal/fekete rövdnadrággal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, csak ronda.


Harisnyanadrág meg rövidnadrág együtt igen hülýen néz ki.

2014. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert nincs ertelme!

Ha fazol vegyel harit, de ne rovidgatyaval, mert azt meg melegben hordjak, tehat a uti egymast a ketto.

2014. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
93%

Szerintem miért ne?! :-)

Ha neked ez tetszik, hát csak rajta, ne mások ízlése szerint öltözködj..

Nekem bejön ez a stílus, a rövidnacival, csak a harisnya ne legyen túl sötét. Persze ez az én véleményem.;-)

2014. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen lehet, de ne egyforma színű legyen a harisnya és a rövidnadrág. És mi az hogy nincs értelme? Ősszel pont van értelme, ahogy a szoknya+harisnya kombónak is.
2014. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez már a sokadig kérdés, de mindegy, mert szerinted valaha megbüntettek valakit az öltözködése miatt? Vagy leszaggattak már ruhát valakiről, mert nem szokványosan vagy eltérően öltözködött?

Van akinek gáz ha valaki így jár van akinek nem van akit nem érdekel, szóval nem azt kell mindig nézni, hogy más mit gondol, én ezt dedós viselkedésnek, szokásnak tartom.

2014. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem tetszik a rövidnadrág harisnyával.
2014. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!