Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes ezeket az oldalakat...

Érdemes ezeket az oldalakat használni: OLX, Vatera, Jófogás stb?

Figyelt kérdés
Van jó sok használt ruhám amiktől jó lenne megszabadulni. Ha fölteszem őket ilyen oldalakra akkor van reális esélye, hogy belátható időn belül el tudom adni őket? Jó minőségű és jó állapotú ruhák. Vagy a meghirdetett cuccok fönt vannak akár évekig is?

2014. szept. 10. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb turkálóba adni (bár ott nem tudom mennyit adnak érte), mert gyakran a használt ruhák olcsóbbak mint maga a postaköltség ezért nem veszik meg (velem is előfordult már hogy ezért nem vettem). Ha te látod értelmét ezzel bajlódni akkor csináld! Tudtommal néha meg kell erősíteni, hogy aktív még a hirdetés így akár évekig is fent lehet.
2014. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
sztem nagyon kitartanak az árral, eladók!
2014. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%
A postaköltség elkerülése végett érdemesebb a lakhelyednek megfelelő Facebook oldalt keresni. Rengeteg ilyen csoport van.
2014. szept. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 brigó77 válasza:
Még van 2 nap a Jófogáson az ingyenes házhoz szállításos akcióból, így messzebbről is hamarabb vásárolnak. Én is kihasználtam ezt, 3 terméket vettem, teljesen elégedett vagyok velük. Az első eladásom folyamatban... de vásárlónak lenni egyszerűbb volt :) Van ismerősöm aki a gyerekeinek évek óta netes hirdetéseket böngészve veszi a márkás és jó ruhákat. Ha több ruhát raksz fel akkor nagyobb a kísértés, hogy ne egyet hanem többet vegyenek a postaköltség úgy már jobban megéri. Talán a Vatera a legbiztonságosabb, mert ott lehet az eladókat és a vevőket is minősíteni, így valamilyen szinten mindkét oldalt próbálják bebiztosítani. Az OlX és a Jófogás szerintem egyszerűbb és gyorsabb, sok múlik a minőség mellett az áron is. Felrakhatod egyszerre több helyre is a hirdetéseid, sőt célszerű. Sok sikert kívánok hozzá!
2014. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A Vatera megfizettet, használd a Jófogást!
2014. szept. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Vaterát ajánlom, készíts belőle csomagot, mondjuk picit szelektálva, pl. tavaszi-nyári, őszi-téli, vagy alkalmi, vagy csak nadrágok, vagy csak felsők, stb.

És 1 Ft-os aukcióra feltenni, kiemelni, tuti siker!!!

Ők már jól járnak ;-)

[link]

2014. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eladni nem igazán tudtam cuccokat a 3 év alatt ezeken az oldalakon. de csaló szélhámos eladókkal már volt szerencsém . vaterán is vannak szélhámos mobiltelefon árusok meg az olx-en is. a vatera meg a jutalékot bevasalja, ha el sikerült adni árut, ha nem.
2014. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vatera csak akkor számol fel jutalékot, ha sikeresen eladtad a terméket. Ha nem sikerült akkor csak a feltöltési díjat számolja fel, ami megjegyzem, idén fél évet ingyenes volt.

Mi az olx-en már számtalanszor akadtunk csalóba, de a vaterán még soha, pedig már 800 értekelésünk van, nagyon sok cuccot eladtunk már, és nagyon sokat vettünk is, egy csomót 1 ft-ért. :)

2014. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!