Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyárra Nike Air Force Low...

Nyárra Nike Air Force Low vagy Roshe Run?

Figyelt kérdés
Már van egy Air Force Mid cipőm de úgy gondolom, hogy jó lenne alacsonyban is, azonban találtam egy nagyon jól kinéző Roshe Run-t is. [link] 18/F
2015. febr. 14. 15:40
 1/7 anonim válasza:
Air Force
2015. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is az air forceot mondom, persze csak lowot
2015. febr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyárra Roshe :) Amit linkeltél, az elég pöpec darab...
2015. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg jó a roshe is, döntsd el te :D
2015. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Roshe, ugyis van mar air force-od
2015. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kesulina válasza:
Nyárra a legeslegjobb választás a roshe run ha egyedi és stílusos akarsz lenni nem mellesleg vékony és szellős az egész eleje. Az air force cipőket imádom a nike szerintem egyik legjobb amit összehozott eddig kényelmes és nagyon szép darab csak sajnos minden 2. emberen ezeket látom..
2015. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az AF-1 egy örök klasszikus! össze sem lehet hasonlítani holmi Roshe Run-okkal! Mondjuk én nem fehéret vagy feketét vennék hanem vmi faszát ami egyedi, de ha neked a fehér/fekete tetszik akkor vedd meg és szard le h ki mit mond!
2015. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!