Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű combfixet...

Milyen méretű combfixet vegyek és hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 174 cm vagyok és 55 kg. Harisnyanadrágból általában 4-eset szoktam hordani (vagy 3/4-est). Combfixem már régebben volt. Milyen méretű combfixet és harisnyatartót vegyek?

Szerintetek melyik üzletekben (Budapest) vannak nagyon szép, minőségi, csipkés, de nem csillagászati árú combfixek és harisnyatartók? Pirosat és feketét is szeretnék.

Válaszaitokat köszönöm szépen előre is!



2015. márc. 12. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyik hátulján rajta van hogy magassághoz és testsúlyhoz melyik méretet ajálja a gyártó nekem sem egyforma kell mindből. Ha két méret határán vagy a nagyobbat vedd meg.

Ha pedig végképp nem tudsz dönteni kérd az eladót szivesen fog segíteni. Calzedoniában nagyon jó termékek vannak igaz az áruk elég húzós. Ajánlom még a rossmann harisnyáit, olcsóak és nagyon jók. Nézz szét mindenképp ott is. De ott piros nem lesz csak fekete és testszínű

2015. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Harisnyatartohoz mindenkeppen szilikoncsik nelkulit vegyel, azzal mutat jol. Igazabol a combfix elnevezes valo a szilikonosra (hold ups), a szilikon nelkulire pedig "combharisnya"-t (stockings) kellene mondani.

A szilikonost nehezebb becsiptetni a tartoba, mert altalaban vastagabb a felso resze, meg maga a szilikon is utban van. Es egyebkent is hulyen mutat, harisnyatartohoz a csik nelkuli az igazi, azt szepen "meghuzza" a tarto pantja, amitol meg kecsesebb.

Szerintem a testszinu es a fekete a legutosebb, de ez izles kerdese is.

39F

2015. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2015. márc. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!