Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel legjobb barátnő...

Mit vegyek fel legjobb barátnőm ballagására ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm meghívott a ballagására (általános iskola). 2 éve én is abba a suliba jártam de elköltöztünk, szóval elég jól ismernek mert én voltam a felső tagozat "nyomija", szinte csak a legjobb barátnőm állt ki mellettem. Június közepén lesz a ballagás én szerintem nagyon jó idő lesz. Nekem csak farmerjaim vannak, rövidnadrágban szinte csak melegítők. Milyen felsőbe menjek? Milyen cipőbe? Szinte csak 2 pár cipőm van. Bár lehet addig még veszünk ruhát de elég szegények vagyunk.

Vigyek a barátnőmnek valami "ajándékot" ?

14/L


2015. máj. 8. 09:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%

Először is megkérdezném, hogy hol laksz? Városban? Van a közelben valami nagyobb város? Ha van, vagy épp városban laksz, keress egy turkálót, ott alig párszáz forintokért lehet találni ruhákat, amik illenek egy ballagásra. Farmerba, rövidnadrágba vagy melegítőbe semmiképp se menj, ne röhögtesd ki magad feleslegesen. Szerintem ha veszel egy egyberuhát valami turkálóban (egyébként én is ott vásárolok), az pont elég, nem kell külön-külön venned nadrágot és felsőt. Balerinacipőt is tudsz venni kínaikban ezer, max kétezer forintért; arra figyelj szerintem hogy egyszínű fekete legyen, minta nélkül, mert az később is jó lesz :)

És igen, vigyél ajándékot, anélkül nem illik menni. Ha van kertetek, állíts össze neki egy csokrot, de szerintem az is jó ötlet, ha esetleg olvas könyvet a barátnőd, interneten veszel neki. Olx, Jófogás oldalain 500asokért lehet venni olyan könyvet, ami a boltban 3000-nél kezdődik. Esetleg ékszert is vehetsz helyette, azokat is találsz az ilyen használt-kereskedős oldalakon. Sőt, egyébként ruhát is tudsz ott venni elég olcsón.

2015. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs pézem hogy vegyek :(

Túrkálokba anya sem jár

2015. máj. 8. 10:09
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Kérj anyukádtól, biztosan fog adni. Az hogy ő nem jár, nem jelenti azt, hogy te nem mehetsz el. :) Az én anyukám például márkás boltokon kívül máshova be se teszi a lábát, én viszont csak turikba járok, egy márkás cuccom sincs.

Szóval, attól, hogy ő nem jár, te még mehetsz. Kérj a szüleidtől egy kis pénzt, mondjuk 2000 ft-ot, az nem olyan sok, kikeresel neten egy közeli turit, és elmész egyedül. Nem olyan szörnyű hely, ugyanolyan jó minőségű ruhákat lehet kapni. Arra az egyre figyelj, hogy azért nézd át a ruhát, nincs kiszakadva vagy ilyesmi.

De szerintem ha odaállsz anyukád elé, hogy nincs mit felvenned a ballagásra, segíteni fog neked keresni ruhát. Biztos vagyok benne.

Barátnődnek meg veszel egy fülbevalót, nyakláncot vagy könyvet és le is van tudva. A ballagására meg veszel egy szál rózsát, vagy gerberát, ezek a virágok is ilyen 200-300 forint körül vannak.

2015. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Turkálókba 1000 Ft-ért vettem magamnak 6 egyberuhát amik közt 2 alkalmira is bőven jó, 3 farmerszoknyát amiken csak minimális hiba volt de meglehet otthon oldani. 2 nadrágot is vettem már, és vettem már 2 alkalmi szoknyát is. Sőt tavaly amikor én is ballagásra voltam meghívva és szinte semmi pénzem nem volt akkor 400 Ft-ért vettem magamnak egy fekete szoknyát és egy nagyon szép blúzt. Sajnos az a szoknyám aznap tönkre is ment mert méretbe is elég határ eset volt, de az a pár száz forint semmi érte. Sőt még harisnyákat is vettem turiba zsír újonnan amik le voltak árazva, mivel akkor nem volt jó idő így nem sültem meg benne. Cipőket is csak turkálóba vagy kínaiba veszek a kedvenc magassarkúm amibe bulizni szoktam turkálóból van. A párom hobbiként cipőket szokott javítani ő lecsiszolta lefestette bekente boxxal megerősítette a sarok részt és mivel nagyon picit nagyobb volt bélést is csinált bele.
2015. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Idén vagy jövőre te is ballagni fogsz, jól jön az a ruha még máskor is.
2015. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Anyától már többször kértem pénzt de azt mondta felesleges, majd ő megveszi.
2015. máj. 8. 10:43
 7/26 anonim ***** válasza:

Apukád? Nagyszüleid?

Ha anyud azt mondja, ő majd megveszi, akkor mondd neki hogy itt a hétvége, együtt menjetek el és vegyétek meg ami kell.

2015. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nekem csak anya van

Lehet megyünk hétvégén vásárolni de anya csak azt veszi meg ami neki is tetszik de teljesen más az izlésünk :(

2015. máj. 8. 12:00
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egyszerűen válassz magadnak egy teljesen egyszínű, semleges ruhát, abba nem tud belekötni. Mostanában amúgy is az a divat, a nem túl kivágott, nem túl rövid darabok. Biztos fogtok olyat találni, ami mindkettőtöknek tetszik.

Ha blúzt és szoknyát vesz neked anyukád, akkor is törekedj az egyszerűségre; egyébként a szoknya-blúz jobban meg is érné, hisz nemsokára valószínűleg te is ballagni fogsz, évzáróra és évnyitóra is tökéletes. Plusz a sulis ünnepségekre. Egy fekete nem fodros-virágos, hanem egyszerű szoknya tökéletes valami blúz szerű felsővel.

Cipőből is a minta nélküli fekete a legpraktikusabb

2015. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kínaiból egy fekete blúz (sokszor magyar), farmer és milyen cipőd van?

Ha nincs sötét egy, fekete Convers utánzat szintén kínaiból. Pár ezerből megúsztad és ott a sportos elegancia. A farmereid milyen színűek, és koptatásúak - ha azok?

2015. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!