Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az milyen férfi boxeralsó,...

Az milyen férfi boxeralsó, aminek csak elől van ami takar hátúlbviszont nincsen semmi csak két ilyen madzag szerűség?

Figyelt kérdés

Valahol már láttam ilyet előszőr kicsit érdekesnek találtam, hogy jézusom ilyen is van:S

Képet se nagyon tudok mutatni mert hiába keresek rá nem találok olyat!

De tuti, hogy már valahol láttam, csak most nem emlékeszek már rá, hogy hol volt!

Konkrétan előlről úgy nézett ki mint egy fecske, de mégsem tejesen, hátúl viszomt mem volt semmi kilátszik az egész fenék csak két ilyen gumi szerűség?



2015. máj. 19. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Szuszpenzornak hívják. Szerintem nevetséges! :D
2015. máj. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Férfi tanga.


A szuszpenzor más, az altest védő sportolóknak.


[link]

2015. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%
2015. máj. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem szuszpenzor, és nem tanga.

amit keresel, az a JOCKSTRAP.

(nem tudom, mi magyarul a neve.)

2015. máj. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én beírtam a googlebe a szuszpenzort, ez már nem csak sportolóknak van! :D Legalábbis nem hiszem, hogy a kis masni meg "csokornyakkendő", vagy piros selyem nagyon fontos lenne a sportoláshoz! :D
2015. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most gugliztam a jockstrapre, hát érdekes! :D mondjuk nekem nem sok különbség van a szuszpenzor meg eközött! Egy tuti, hogy nem akarom meglátni a pasimon egyiket sem! :D
2015. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah értem köszi a válaszokat, amúgy szerintem is eléggé nevetséges! XD És értelmetlen is :) :D
2015. máj. 19. 12:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak én még eddig nem lattam ilyet, és most eléggé meglepődtem!
2015. máj. 19. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:

én is meglepődtem annak idején, főleg mikor felfedeztem, hogy valakinek pont ez a fétise. azt tudtam, hogy van, akit felhúz a tornacsuka és -zokni vagy a harisnya, a lábfétis valahogy sokkal 'mainstreamebb', mint bármi más. és akkor hoppá, létezik alsónemű-fétis is. és az sem egyféle nyilván! :D

(háttérsztori: társkeresőn bukkantam rá, meleg férfiak között akadt pár olyan profil, ahol előkerült. hogy jockstrap kiemeli a formás feneket is, azért lehet valakinek fétise. persze ez nem zárja ki azt, hogy mondjuk egy heteró nő a heteró pasijának a fenekét formásnak tartsa és még vonzóbbnak, ha az jockstrapet vagy szuszpenzort hord.)

2015. máj. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyáron nagy melegben jó tud lenni, és mégsem tanga...
2021. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!