Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz fehér lábakkal rövidnadrág...

Gáz fehér lábakkal rövidnadrágot viselni?

Figyelt kérdés
Fehérek a lábaim, de hosszúnadrágban megsülök (ffi)

2015. jún. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz!

Meleg van, húzzon nyugodtan mindenki rövidnadrágot/szoknyát, mindegy, hogy milyen, mekkora, milyen színű. :)

2015. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? A legtöbb embernek fehér lába van... szebb mint a szétnapozott/szolis.
2015. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszúgatyában fogsz járni, továbbra is fehérek lesznek. Ha nem, lebarnulnak és nem lesz ilyen problémád. :)
2015. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fehérek a lábaim, sőt még pocakos is vagyok, mégis rövidnadrágban járok-kelek a városban. Egyáltalán nem gáz fehér lábakkal rövidnadrágot viselni, csak formátlan lábakkal gáz rövidnacit húzni. Nekem a nagy súly hordásától elég formás és izmos lett a vádlim, a térdeim is szép gömbölyűek, így ezeket szívesen "kipakolom". A rövidnadrágjaim kb. öt-hat centivel térd felett érnek véget.
2015. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogy gáz, külömben is, majd lebarnulsz
2015. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!