Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon magasított derekú bikinit kapni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amit az időseknek készítenek, hanem az a retro hatású, de fiatalos típus.

2015. jún. 16. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Magasított derék és fiatalos hatás: a kettő kizárja egymást. Lásd: magasított derekú nadrágok. Borzalom.
2015. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon is tetszene, de sajnos még nem találtam.

Egyébként három gyerek után szerintem érthető ha nem akarom mutogatni a hasam.

2015. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 veterán vas ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy hol árulják, de rém ronda.
2015. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol. Legalább is én nem láttam. Talán lesz a H&M-ben... De miért nem rendelsz?

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt: [link]
2015. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem csúnya én imádom a magas derekú nadrágokat sőt most ez a divat interneten láttam én is boltokban nem igazán
2015. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy netről nem szívesen rendelek. Szeretem látni élőben, esetleg felpróbálni, megfogni, stb... Azért szomorú, hogy nem lehet a divathoz igazítani a kínálatot a boltokban... ._.
2015. jún. 17. 07:17
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy valami divat, még nem biztos, hogy jól néz ki. A patacipő is volt divat 20 éve. Éltem a 80-as években is, minőségi váltás volt, hogy ahhoz képest egyre alacsonyabb lett a cuccok dereka a kilencvenes èvektől kezdve. Öt év múlva erre a magasderék-divatra is borzongva fognak visszanézni. Ti is, akik most hordjátok.
2015. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na jó, most már nagyon unom. Nem arra van szükségem, hogy megmondják, mit hordjak és mit nem. Mindig is szerettem a retrót, most végre joggal várhatnám el, hogy ne az USA-ból kelljen rendelnem, ha valami tetszik, és ezt szeretném is kihasználni. Akkor is tetszeni fog, ha nem ez lesz a divat, és nem érdekel, mit szólnak hozzá a férfiak a strandon vagy más nők. Ha nem tetszik, nem kell rám nézni, nem kell hordani. Hihetetlen, hogy egyesek képtelenek elfogadni a más véleményt...
2015. jún. 17. 11:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kérdezőnek. Az 8-asnak: A divat épp azért divat, mert változik. És az aktualitásról szól. Most ez épp divat, igazad van 20 év múlva rohadt bénának és gagyinak fogják gondolni a gyerekeink, hogy te jó ég, ilyet felvenni. De ebben az időben menő és kész. Ott van a legnagyobb butikok polcán? Igen, akkor fogadd el hogy divatban van. Egyedül azt sajnálom, hogy Mo-ra nagy késéssel, vagy be sem jutnak kivételes divatdarabok. Mint pl. a magasderekú bikini. Mert itt az ember már rohadt divatos, ha felveszi a Jack Daniels felsőjét, a H&M sortot a kínai szandáljával. Wow...
2015. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!