Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon újdonságként...

Magyarországon újdonságként érkezett O bag táskák mennyibe kerülnek, esetleg, van-e valami link az árakról? Köszi.

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Egyre bénább táskák vannak :D
2015. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
40%
Szia. Most voltam Olaszorszagban nyaralni...minden masodik olasz csajnak ilyen taskaja van. En is odaig voltam erte...napokig kutattam kint...aztan mikor megtalaltam egy boltot sokkot kaptam!! 880 euronal kezdodott a normal meretu. Nagyon draga. Utana kinyomoztam hogy Bp. Westendben is kapni, de arat Ft-ban nem tudok mondani. Baromi jo taska :)
2015. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Elirtam: 80 euro...kb 24ezer, szerintem itthon sem sokkal olcsobb
2015. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez még mindig egy műanyag vacak bevásárló szatyor, amibe még bele is látni. Ennyi pénzért bőr táskát is venni. Tudom, nem ez volt a kérdés. Bocsi.
2015. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Én itthon vettem kettő szettet. Obag classic body, bélés és fül. Egy szett kb. 27000 Ft. Ez a táska is szerintem megosztó. Én imádom és nem vennék az árán bőr táskát. Volt mindenféle táskám már de egyiket sem szerettem ennyire. Nyilván az vegye aki jól érzi magát vele. Ha bélést veszel hozzá- és miért ne vennél- akkor nem látnak bele. Strapabíró, könnyű tisztítani és vagány. Jól kombinálható szuper hordani, kényelmes. Én csak ajanlani tudom. Lehet sportos is de nagyon elegánsat is össze tudsz rakni. Jó válogatást.
2015. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Minus válasza:
33%
O Bag óriási találmány! Amint lehet veszek magamnak! :-)
2016. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az Obag egy nagyon hasznos és praktikus találmány, ami lehet hogy kissé borsos áron kapható, viszont egy örök táska. Nem koszolodik, ha mégis, nagyon könnyen tisztítható, a test nem törik be. És ezen felül variációk végtelen lehetőségét tudod kihasználni, ugyanis a testet olyan füllel és belsővel alakítod, amilyennel csak szeretnéd. Így lehetsz igazán egyedi is. Megéri a pénzét!
2016. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Soloon válasza:
Helló! 25-50 ezer kb az ára. Ma mindent el lehet adni azon a címszó alatt hogy ettől leszel eredeti. Nos kinek mi tetszik. Ha tetszik vedd meg, ha nem akkor...
2016. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Túlárazott gumiszatyor. Majd kimegy a divatból...
2017. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ez a táska úgy néz ki, mint anno nagyanyáméknak a gumivályú, amiből a kacsákat tömte XD ha ezt tudom... :')
2017. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!