Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann gagyi minőséget is...

Deichmann gagyi minőséget is árul?

Figyelt kérdés

Nem egy olcsó bolt a deichmann.

Egyszer vettem ott egy bakancsot,de egy évig se bírta,olyan mintha valami gagyi habbal feltöltötték volna a talp részét és arra rátette egy pamut betétet.

A gumi talp szó szerint kettérepedt.

Eredeti ára 16ezer lett volna,de 8ezerért megvettem karácsony után. Szóval nem 300ft-ért a kínaiban.

Nektek mi a véleményetek a Deichmann-ról?



2015. nov. 2. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon jó minőség, eddig semmi problémám nem volt vele
2015. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Miért tudsz más olcsóbb boltot? Szerintem a Deichmann a legolcsóbb rendes cipők terén! Én nekem a 22 ezres Nike sem bírja tovább egy évnél max... Az viszont tény hogy akkor kell vásárolni mikor akciós és karácsony vagy készletkisöprés van.
2015. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

A deichmann alapvetoen gagyi minoseget arul. Csak az igazi bor cipok ernek ott valamit, azok viszont arban nem annyira veszesek, mint mashol. Szerintem nem tul draga bolt.

Volt mar onnan (nem bor) csizmam, nekem 3 evig tuti huzta, viszont lattam mas lanyokon az utcan meg abban a szezonban, mikor megvettem szornyen igenytelen, szettaposott allapotban. Szoval ez azon is mulik, ki mennyire trampli, mennyire tud vigyazni a cipoire. En tudok.

2015. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Valóban nem a legjobb minőség, de az árhoz képest jó. Én pl tudom hogy hanyas a lábam és ha van akció, akkor rendelek a webshopjukról. Fél áron szoktam venni cipőket, egy kis magassarkút, ami nem bőr, pl 2500Ft, és bírja akár 2-3 évig is.

Ennyiért pont megéri. Ja és cserélik ha szétjön, szó nélkül.

2015. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem az első nagy csalódásom, amíg nem ismertem a Deichmann-t, az volt, hogy ott is kínai cipőket árulnak... (igen, tudom, naiv vagyok)


Aztán egyszerre vettem magamnak egy bőr szandált és a gyereknek egy utcai cipőt. A gyerek utcai cipőjén 3 hét után elkezdett FOSZLANI az anyag, a bőr szandált - ami 2x annyiba került - 2 évig hordtam.

Gyerek cipője kicseréltetve, a másiknak berepedt a talpa, s mikor az is tönkrement (nem az a fajta vagyok, aki azt élvezi, ha évekig "lehúzzuk" a cipőboltot" akkor besokalltam és kértem vissza az árát. Azóta nem vásárolok ott - nincs nekem időm a saját pénzem és igazam után rohangászni.

Összegezve: náluk igencsak lutri, kinek milyen cipőt dob a gép :D

2015. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csomó "olcsó kínais" cipőm, csizmám, egyik sincs rossz állapotban, még a 7 éves sem. De amit Deichmannban vettem eddig azok 1 évig nem bírták. Vagyis a legtöbb már 3-4 hónap után pocsékul néz ki. Néha úgy érzem ott a selejteket árulják csak.
2015. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na, akkor a sok negatív tapasztalat mellé itt egy kis pozitív. :)


3 éve vettem ott egy téli csizmát. Még most is bírja. Nyílván látszik rajta, hogy volt használva, de a talpa sose jött le (varrott), nem szakadt ki, a cipzárját se kellett még cserélni.

Tavaly vettem egy másik téli bakancsot, az szinte hibátlan, az is varrott, nem ragasztott. A szegecsek nem estek le róla, és csúszásgátlós a talpa, ami télen nem olyan rossz. :)

Összességében én meg vagyok vele elégedve.

Mondjuk egyszer vettem ott egy F ila márkájú edzőcipőt, 2 hónapot nem bírt ki, szó szerint ketté tört a talpa. :D


De magával a Deichmann márkáival meg vagyok elégedve.

2015. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A gyerekcipők közt vannak jó minőségűek, de azoknak meg is kérik az árát (Elefanten). Amúgy gagyi vacak. Azt a megjegyzést viszont nem értem hogy nem egy olcsó bolt. A kínainál persze drágább, de amúgy ennél csak drágább boltokat ismerek. De sajnos a cipőnél nem nagyon lehet trükközni, általában a minőség arányos az árral (egyetlen kivételt tudok, a Decathlont, de ott ugye csak sportcipők vannak).
2015. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Én utálom a deichmann-t. Szerintem a cipők nagy része nem szép, és a minősége sem jó.
2015. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Deichmann-ban vettem 1 cipőt még tavaly.

Abban a cipőben alsó hangon van benne 2000 km-er és ez alsó hang.

Annyi baja van hogy a benne lévő betét megkopott. 11-13 körüli értéke volt, de annyit megért és nem csak arra használtam hogy a buszra menjek vele. Használtam sárban, köveken (nem murva), és aszfalton is.

2015. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!