Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forever 21 online rendelés....

Forever 21 online rendelés. Valaki lefordítaná?

Figyelt kérdés

Aki tud nagyon jól angolul és megérti kérem segítsen!

Itt a link (szállításról)

[link]

Mit ír? Hogy van a szállítás (MO-ra)? Mennyibe kerül? Mindent amit tudnom kell!

Köszönöm!


2010. márc. 20. 10:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és azt, hogy lehet utánvéttel is rendelni? Vagy csak bankkártyával?

Tényleg mindent!

Köszi :))

2010. márc. 20. 10:35
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Üdvoda.Azt írja,hogy mind az 50 egyesült államokbeli államba szállítanak árut,MO.-ra nem...:/
2010. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a teljes szöveg a szállításról :

nekem a google chrome fordít magától (:


Szállítási Úti célok:


Forever21.com hajók minden 50 Egyesült Államok, az Egyesült Államok területén, PO dobozok és APO / FPO címek. Amerikai területek közé tartozik: Amerikai Szamoa, Guam, Puerto Rico és Egyesült Államok Virgin-szigetek.


Nemzetközi Szállítási Úti célok:


Argentína Franciaország Fülöp-szigetek

Ausztrália Németország Portugália

Ausztria Görögország Szingapúr

Bahama-szigetek Guatemala Dél-Afrika

Belgium Honduras Dél-Korea

Belize Hongkong Spanyolország

Bermuda Magyarország Svédország

Brit Virgin-szigetek Írország Svájc

Chile Izrael Tajvan

Porcelán Jamaica Thaiföld

Kolumbia Japán Hollandia

Costa Rica Luxemburg Törökország

Cseh köztársaság Új-Zéland Egyesült Arab Emírségek

Dánia Nicaragua Egyesült Királyság

Egyiptom Norvégia Uruguay

El salvador Panama (Köztársaság) Venezuela

Finnország Perui


Hajózási Kanadába látogasson canada.forever21.com.


Szállítás és KEZELÉS ÁRAK:

az Egyesült Államok és USTerritories

International (Kivéve Kanada)

Szállítási idő becslése

követési csomag


Szállítás Az USA és az Egyesült Államok TERÜLETEK


Szállítás és kezelése Árak:


Rendelési összeg Standard Shipping & Handling

(5-8 munkanapon belül legfeljebb 10 munkanap)

* Add 4,95 $ az Alaszka, Hawaii, USA területére, PO dobozok, APO / FPO címek Express Szállítás és kezelése

(2-3 munkanapon belül legfeljebb 5 munkanap)

* Nem elérhető Alaszka, Hawaii, USA területére, PO dobozok, APO / FPO címek

$ 0-25 5,95 $ 16,95 $

$ 25,01-50 6,95 $ 18,95 $

$ 50,01-100 8,95 $ 20,95 $

$ 100,01-150 10,95 $ 22,95 $

$ 150,01-200 12,95 $ 24,95 $

200,01 $ + 15,95 $ 26,95 $


Különleges Szállítási Árak:


USA - Ingyenes standard hajózás megrendelések több mint 75 $

International - $ 35 Flat Rate szállítás a megrendelések több mint 100 $


Szállítási lehetőségek:


Standard szállítási

Standard szállítási általában megérkezik 5-8 munkanapon belül, de akár 10 nap a szállítás időpontját, kivéve a munkaszüneti napokat.

Standard szállítás Alaszka, Hawaii, Egyesült Államok területén, és a PO dobozok általában megérkezik 5-8 munkanapon belül, további 3-5 munkanapot a szállított időpontját, kivéve a munkaszüneti napokat.

Standard szállítás APO / FPO címek általában megérkezik számított 18 munkanapon belül a szállítás időpontját, kivéve a munkaszüneti napokat.

Express Delivery

Expressz szállítási megrendelések hétfőtől péntekig, kivéve ünnepek előtt 2:00 EST vagy 11:00 PST általában érkezik 2-3 munkanap a szállítás időpontját.

Expressz szállítási megrendelések hétfőtől péntekig 2:00 után EST, 11:00 PST, illetve hétvégén és ünnepnapokon általában belül megérkezik 3-5 munkanapot a szállítás időpontját.

Expressz szállítás nem elérhető Alaszka, Hawaii, USA területére, PO Dobozok, vagy APO / FPO címek.

Alaszka, Hawaii, APO / FPO, PO Dobozok és az Egyesült Államok területek:

Csak a szabvány szállítási áll.

Adjunk hozzá 4,95 $, hogy a fent említett szokásos szállítási és kezelési díjakat.

Az összes küldött csomagok keresztül az Egyesült Államok postai szolgáltatás.

Amerikai területek közé tartozik: Amerikai Szamoa, Guam, Puerto Rico és Egyesült Államok Virgin-szigetek.

Szállítási Gift Cards:

Nincs szállítási és kezelési díjat Ajándék Kártya csak a rendelést USPS szabvány szállítási. Az expressz kézbesítés, átalánydíjas a 16,95 $ lesz alkalmazni

Megrendeléseket tartalmazó Ajándék Kártya és Merchandise, kérjük, olvassa el a fenti szállítási árak ábra mind normál és expressz szállítási árak.

Ajándék Kártya szállítás APO / FPO, az Egyesült Államok területére, és nemzetközi címeket nem áll rendelkezésre.

Forgalmi adó Szállítás és kezelése:


A rendeltetési helytől függően a szállítás, forgalmi adót, hogy a hajózás és kezelésére alkalmazható.


Nemzetközi Hajózási (EXCLUDING KANADA)


Nemzetközi Szállítási és kezelési Árak: Az árak az USA-dollárban


Please figyelmét: a nemzetközi szállítások lehetnek kitéve behozatali adók, illetékek és díjak customs, amelyek levied once a csomag eléri a rendeltetési ország, és a felelős a kedvezményezett.


Rendelési összeg Nemzetközi Szállítási és kezelési

(10-14 munkanapon belül maximum 16 munkanap)

$ 0-25 34,95 $

$ 25,01-50 39,95 $

$ 50,01-100 44,95 $

$ 100,01-1000 $ 35 - Flat Rate


Nemzetközi Szállítási lehetőségek:


Nemzetközi hajózási általában megérkezik belül 10-14 munkanap, de eltarthat akár 16 munkanapon belül attól a szállított időpontját, kivéve a munkaszüneti napokat.

Standard kézbesítés nem áll rendelkezésre a nemzetközi szállítmányokat.


Nemzetközi Hajózási korlátozások:


Szállítás nem elérhető postafiókot.

Ajándék Kártya szállítás nemzetközi címeket nem áll rendelkezésre.

Megrendelések szállítási Nemzetközi címek a maximális áru részösszeg (kivéve a E-Ajándék utalvány) vásárlási összeg határa 1000 $, vagy legfeljebb vásárlási tétel mértékének 20 tétel eltárolása érdekében, amelyik előbb bekövetkezik.


Szállítási idő BECSLÉS :


hogy mekkora, amikor egy csomag átadásra kerül, a következőket kell megvizsgálni:

Hitelkártya engedélyezés és ellenőrzés címet kell kapnia előtt megbízások feldolgozása, és akár 48 órán keresztül.

Megrendelések raktáron tétel (ek), hozhat további 2-5 munkanapon belül feldolgozni, és a hajó.


Követés Megrendelés :


Egyszer érdekében feldolgozása megtörtént, és szállították, egy e-mailt, amely tartalmazza a nyomon követési számot is kell küldeni a regisztrált e-mail. Ha nem kapja a hajózási visszaigazoló e-mailben belül 1-5 munkanapon belül akár a megrendelés időpontjától, menjen a Fiókom oldalon, és kattintson a Bíróság, hogy kap a nyomon követési számot az Ön érdekében.


Nemzetközi adók, vámok és DÍJAK


International adók, illetékek és díjak Vám:


Forever 21 hajó a csomag DDU, vámok és adók megfizetése nélküli, és nem gyűjt ÁFA, vám-és / vagy az adók, és nem tudja megjósolni, hogy mi a különleges díjak lehet. További információkat az Ön országa az egyedi szabályrendszer please lépjen kapcsolatba a helyi vámhivatal.

USPS az ország helyi leányvállalatok fogja terhelni a kedvezményezett az alkalmazandó vám, adó és / vagy közvetítői díjak COD a helyi pénznemben idején szállítás. Minden adókat, illetékeket és díjakat a vám a felelős a kedvezményezett a csomag. A helyi post office or fuvarozó give information on meg a fizetési módot elfogadták számára az illetékek, adók és egyéb díjak collected upon delivery

2010. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló! Látom egyáltalán nem tudsz angolul! Bár ez egyértelmű, hogy ott van Magyarország HUNGARY néven! :)


2. hsz-ó! Köszi, bár így webfordítóba én is legfordítom. Inkább úgy kérdezem, hogy ki hogy értelmezi? Mennyi a postaköltség és van valami követelmény??

2010. márc. 20. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Kevdes kérdező,szerintem sokkal jobban tudok angolul mint itt akárki,és az intelligenciám is jóval meghaladhatja a tiedet,sőt...Maximum csak bamba vagyok mert nem láttam. Tán tudom még hogy a Hungary Mo. nem?Hülye...
2010. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

istenem ált. 6.-os vok és le tom forditani... nem kell ehez nagy ész...

Order Amount International Shipping & Handling

(10-14 business days up to 16 business days)

$0 - 50 $38.00

$50.01 - 100 $48.00

$100.01 - 200 $58.00

$200.01 - 300 $78.00

$300.01 - 400 $138.00

$400.01 - 500 $188.00

$500.01 - $238.00

az order amount az az h mennyiért rendelsz és akk jobbra tőle van h mennyi a szállitás

2011. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
am meg hülyeség rendelni mert felemelték a szállitási költséget az amcsi oldalon én 1 honapja rendeltem az amcsiról mert voltam kint és jól bevásároltam és sokkal jobbak voltak az amcsi oldalom a cuccok mint az angolon na mind1 de akkor több mint 300 $ ért rendeltem és 35 $ volt a szállitás most pedig 138 lenne szal kicsit megemelték... rendelj angolrol én tegnap rendeltem 6 euro mind1 h mennyit rendelsz
2011. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jah és ha kell még vmi kérdezd meg : erlichanna@gmail.com

én voltam az elözö 2 is

2011. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!