Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk. Mit gondoltok rólam? <33

Fiúk. Mit gondoltok rólam? <33

Figyelt kérdés
13/l vagyok nagyon magas 175cm. Általában a suliba cicanacit, és feltűnő színű pólókat veszek. BArna hajam van és kék szemem, néha sminkelem magam (szempilla spirál, alapozó, kis szájfény) HAlottpénzt hallgatok, és néha kárpátiát, a nagyobbak között érzem magam jobban, bandavezér típus vagyok. Legtöbbször a pink focicipőm hordom.Szeretek selfiezni, sokat telózok (s5) Fiúk nektek bejönnek az ilyen lányok?

2015. dec. 1. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah. Biztos, csak nem tudom, h hogy nézel ki. Én sulimban is sok ilyen lány van és a nagy része csúnya vagy átlagos.

De beképzelt, felgma stílust lehagytad. Bár a bandavezér elég sokat elárul.


Szóval te is átlag vagy.Millió meg egy ilyen lány van :D


13f

2015. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

már ott el*asztad h 175 cm 13 évesen ..te jó isten mi lesz veled ha még idösebb leszel ...téged fognak a fiuk álva kinyalni ?:D

+ ez a banda vezér?? hol a fa**ba élsz iszlám vagy? :D

inkább mosd le a sminket meg az egót ..tanulj h jo gimibe kerülj és majd ott riba*ckodsz tovább vagy létrának csufolnak majd ha még nösz vagy 10-20 centit.. az elválik^^

2015. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
én 177 cm vagyok és szeretem hordani a leggingseket 14f
2015. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

bandavezér típus .. igen, a legtöbb béna erőlködő csicska is ezt állítja magáról:D

szeretsz selfizni, telózni.. grat, de azért 13 évesen lehetne valami más hobbid is

s5.. mégis ki a f..t érdekel, hogy anyádék az ő pénzükből milyen telefont vettek neked?

2015. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kötekedjetek a bandavezérrel, mert feldüdítitek, aztán csúnyán fog nézni rátok.. 😂
2015. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a kérdező azt Írja h a nagyobbak közt érzi jól magát. Valóban rettegjünk mert ránk küldi Bartos elit 8. osztályos csommandó osztagját :D
2015. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy szerinted baromira lesz_r téged mindenki a környezetedből és ezzel próbálod felhívni magadra a figyelmet. Gondolom a szüleid is a segged alá teszik a pénzt és el vagy ennyivel intézve :) Én sajnállak, de tényleg, idősebb korodra olyan kiégett leszel, mint egy 50 éves.
2015. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem èrtem mièrt kell a magasság miatt bántani..ti tehettek róla hány centik vagytok?

amúgy èn is ennyi cm körül voltam.most felnőttkènt 179cm vagyok. sose volt gondom a párválasztás terèn.nyilván magasabb pasikkal ismerkedtem mindig is.


a kèrdezônek annyit üzenek,hogy a leggings nem való utcára.főleg nem focicipôvel.ha már annyira cicanacit akarsz hordani,topánkával vagy csizmával max. de mondom,nem utcai viselet.


a többi dolog rendben van,bár a sokat telózok helyett jobb lenne,ha olvasnál,vagy sportolnál,lenne hobbid.

2015. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Láwolnám a lyukad egy ütvefúróval. ^^
2015. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Mar bocs de mi???? 13 eves vagy!!!!!!de na esunk tul rajta es komolyan s5 kit erdekel ez meg banda vezer pfffff utalom az ilyeneket akik igy nagyzolnak szalj le a magas lorol
2015. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!