Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol vannak jó...

Budapesten hol vannak jó turkálók?

Figyelt kérdés
Felutazok egy ismerősömhöz és szeretnék elmenni, mert hallottam hogy Bp.-en vannak jók. Tudnátok adni pár címet?
2010. márc. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A www.hadakft.hu oldalon megtalálod a Háda Kft turijainak összes Pesti címét, aszerint, hogy kilós e vagy darabáras.

Attól függően, hogy mennyit szánsz rá, válassz:

kilós an 2490 Ft/ kg egy ruha, de ezekben nem garantált a jó fogás, a darabárasban pl. felsők 790- 1990 Ft között, kardigánok 1490- 2990 Ft között nadrágok 1490- 2990 Ft között, kabátkák 1990- 4990 Ft között, táskák szintén mint a kabátok....


A Hádán kívül is vannak még jók, a Blahánál a Renoválás, Erzsébet krt- Dohány utca sarok, darabáras, elég jó, árak kb. mint a Háda árai, annyi különbséggel, hogy a Renoválásban van 500 Ft- os rész (elvileg ezek olyanok amik drágábban nem keltek el, de sok jót ki lehet fogni).


Cream: Keleti és Blaha között kb. félúton, darabáras, a legtöbb felső 1290 Ft, nacik többsége 2490- 2990 Ft, de nagyon jók vannak.

2010. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huhh a Renoválást én is ajánlom. Picit húzósabb az ára, de gyönyörű és különleges cuccok vannak. Háda kilósban én voltam, aznap hoztak új árut, de nagyon pocsék volt:S Lehet, hogy csak épp rosszat fogtam ki. A Keletinél lévő Háda (darabáras) viszont nagyon jó, ki lehet fogni jó kis darabokat.
2010. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a Renoválás jól hangzik. Ha 4-6al megyek és lászálok a Blahánál akkor merre menjek?
2010. márc. 23. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Leszállsz a Blahán, és a Nyugati felé indulsz, és a Nyugati felé nézve bal oldalt, Dohány utca sarok, pont a troli megállónál van a bejárata. Nincs nagy cégtábla meg semmi, ezért el kell menni addig, hogy meglásd. Ne ijedj meg, ha a körútról nem látszik.

2010. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, sarkon egy Erste Bank van, elindulsz befelé a Dohány utcában, kb. 20 méter az Erstétől. Előtte egy játékterem van, utána a Renoválás.
2010. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!