Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó turkálók csak Budapesten...

Jó turkálók csak Budapesten vannak?

Figyelt kérdés
Én Heves megyei vagyok, jó lenne, ha Gyöngyösön is lenne ilyen nagyobb turkáló, amiben márkás, olcsó ruhák vannak. De én még sajna nem találtam. Egyébként az ilyenekben tényleg olyan jó minőségű, tiszta, márkás ruhák vannak?
2010. aug. 14. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én érdi vagyok, és itt szinte csak márkás, igényes darabok vannak.:) biztos van arrafele is turki:D
2010. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szegeden is rengeteg ab jó minőségű turkáló, Gyöngyösön is biztosan van egy pár :) Keresgélj :)
2010. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm pl miskolcon vásárol nagyon jókat, szóval ott is van jó. Angol turit keress, azokban szoktak jó minőségű, márkás, tiszta cuccok lenni.
2010. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Tökölön lakom itt csak ócska van, de én Pestre járok, 1 óra alatt bekocsikázom.


Márkás, minőségi darabok vannak.

Tiszták is a ruhák, de azért otthon ki kell mosni :))))

2010. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!