Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Wish vásárlói oldal mennyire...

Wish vásárlói oldal mennyire biztonságos, es milyen minőségűek a vásárolt termékek?

Figyelt kérdés
Szasztok szeretnek rendelni a wishrol az egyik ismeroso nem a paypalal hanem bankszamlaszam megadásával es a bankkartyan levo kóddal fizetett. A heten jon meg az áru, na most az lenne a kérdésem ha ezt a fizetés módot választom mennyire biztonságos? Itt a wish veszi le a penzt vagy én utaltam az oldalnak?? Máskor is tudnak levenni vagy csak ha én belepek es rendelek? Masik kerdes pedig a fent van!?

2016. jan. 8. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem wishről, bankkártyával fizettem és nem volt semmi gond. Ha kártyával fizetsz, akkor a wish emeli le a pénzt, olyan mint amikor a boltban vásárolsz kártyával pl. Teljesen biztonságos én mindig így fizetek.


Viszont a wishnél szerintem sokkal jobb az aliexpress meg az e-bay és ez tapasztalat, ugyan azok a cuccok vannak fent csak éppen olcsóbban és míg a wishnél az esetek nagyobb részében van szállítási díj, addig alinál és e-baynél sokkal több az ingyenes kiszállítás.

2016. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem koszi szepen a valaszt! Szetnezzek ott is, es mas oldalak ezeken kívül ahol olcsok a dolgok es szállítás ingyenes vagy nincs is? 😊
2016. jan. 8. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!