Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha most az egyszer...

Nagyon gáz ha most az egyszer 2 napig lesz rajtam ugyanaz a ruha?

Figyelt kérdés
Alsógatyával és zoknival együtt, olyan helyzetbe kerültem, hogy nincs nálam váltás ruha, de holnap dolgom van egy városban és most is ott vagyok, lehetőségem van ott aludni, és minden szempontból jobb lenne az ottalvás, csak éppen váltás ruhám nincs. Nagyon égő lenne ha most nem váltanék ruhát? Csak ezért nem lenne praktikus utazgatni. Egyébként nagyon igényes vagyok, soha nem fordul elő velem ilyen. Természetesen fürödnék ott meg minden, csak a ruha maradna.

2016. jan. 27. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
a kérdés csak az hogy miért tartod ezt gáznak..
2016. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is igazán a ruha a lényeg, az persze hogy mindegy, hogy a farmer meg a kabát ugyanaz, a póló zavar egy kicsit, hogy beleizzadhatok meg minden, de ez még elmegy, a fehérnemű az ami igazán zavar.
2016. jan. 27. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. :)


Voltam már én is így.

2016. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fehérneműt este kimosod tusfürdővel, ráteszed a radiátorra és reggelre megszárad.

De egyébként nem olyan gáz ez a két nap kivételesen, főleg ilyenkor télen, ha a munkád sem olyan, hogy megizzadsz közben.

2016. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Ki nem sz@rja le?
2016. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem halsz bele.. ha nagyon zavar, vegyél egy butikban egy olcsó fehérneműt.
2016. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy másnap kommandózz.
2016. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha most így elképzelem, hányszor megeshetett már ilyen az emberiség történetében...


Kívülről nem fogják érezni, te is csak 5 másodpercig érzed (hogy picit nedvesebb), mikor felveszed, aztán elfelejted. (Már ha egyátalán nedves, gonodolom nem egy izzasztó nyári nap után vagy.) Lehet esetleg kifordítva felvenni, ha nagyon zavar. Az "estére kimosni" dolgot óvatosan, mert aztán, ha mégse szárad meg reggelre, az valódi probléma lesz, ez még nem az.

2016. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2016. jan. 28. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!