Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A skinny farmernek a bokánál...

A skinny farmernek a bokánál mennyire kell feszülnie? (fiúkon)

Figyelt kérdés
vettem egy minőségi skinny farmert, combon, vádlin kellemesen feszül, de a bokánál lóg, vagyis hát nem mondanám hogy lóg csak ott egyáltalán nem feszül, csak megjegyezte egy gyerek hogy ott is kellene feszülnie mert így nem jó :D na de a superkinny, extra skinny nadrág az ami a bokára is feszül nem?
2016. febr. 26. 15:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A sima skinny bokánál nem mindig feszül, de mindenhol máshol (derék, fenék, comb, vádli) viszont igen. :)


A super-skinny viszont full feszülős fiúkon is, még a bokán is nagyon feszes, gyakorlatilag mint egy leggings. :)


Ha nem feszül a bokádon az nem feltétlenül baj, ha olyan a nadrág szabása. De általában jobban néz ki amelyik bokán is feszül, mert fiatalosabb, vagányabb, főleg ha még formás, jó alakod is van. :) A lényeg, hogy az összhatás jó legyen. :) Ja és a seggeden feszes legyen, mert az nagyon gáz, amikor egy fiú felveszi a jó feszes skinny farmert és trottyos a seggén, mintha betojt volna. Ha trottyos, az teljesen elrontja az összhatást sajnos.

2016. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem trottyos, és csak a bokánál laza, igaz amúgy is elég vékony a bokám, lábszáron feszül, bokára egyáltalán nem
2016. febr. 26. 21:24
 13/19 anonim ***** válasza:

1 Fel is kell tudjad húzni, annál feszesebbet úgyse lehet.


2 Nézz szét az utcán, és találd meg a két "gáz" (extra skinny és lazább) között az arany középutat.


3 Nyugi, jó lesz az, amit vettél...

(Azt a kevéske embert, akit valóban érdekel a lábad formája, azt se a bokád környéke érdekli. Akik vonzódnak a fiúkhoz - úgy fizikailag - azokat a feneke, combja, esetleg még a vádlija érdekli, de hogy a lábszár alja? Hát olyat én még nem hallottam, eléggé közömbös egy terület. Ha nagyon felgyűrődik, az némileg ront az összképen, de senki nem fog hiányt szenvedni, ha lemarad a bokád formájáról. A feljebbi részek legyenek rendben: azaz ne legyen "trottyos" ahogy mondották volt. Ezerszer fontosabb.)


4 Állandóan hallom, hogy így gáz, úgy gáz, amúgy gáz a ruha. De hogy maga a beltartalom gáz-e, azt soha. Pedig az a lényeg. Ha valakinek formátlan a lába, akkor aztán teljesen HIÁBA találta meg hozzá a legfeszülősebb darabot, nem lesz az égvilágon semmi élvezhető eredménye a dolognak, az az édes nagy igazság. (Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor járjon bő nadrágban. Isten őrizz!)


5 Könnyen be lehet varrni az alsó részt még szűkebbre, még te is meg tudod csinálni könnyedén. Ha csak ez a bajod vele, emiatt nem kell félredobni a nadrágot. Mások sem találnak olyat, ami mindig mindenhol tökéletes - ezért néha alakítgat az ember.


6 Hogy mi hol mennyire feszül az nem csak a nadrág szabásán múlik, hanem azon is, hogy mekkora bele az illető. Nincs az az extraskinny, ami normálisan megfeszül egy 50 kilós pálcika gyereken. Míg egy 75-80 kilós srác rendre ki szokta tölteni az itt-ott lazábbnak titulált darabokat is.


7 Szerintem annyira feszüljön, hogy mikor lehúzod magadról, kicsit kínlódsz vele, de azért nem annyira. 1-2 centi hely 1-2 hullám maradhat ott alul, sőt jobb is, mert csak belédkötnek, ha nagyon ......

2016. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi a hosszú válaszodat

egyébként ha megfigyeled, rengeteg 50 kilós gyereken van full feszülős nadrág (hála a pullandbearnek) és igazából nekem csak épphogy vastagabb az övéjüknél, de mégis zavar néha hogy mint a leggings úgy áll rajtuk, én úgy érzem túl vékony lábam van ahhoz hogy teljesen rám feszüljön, egyébként az egyenes szárúkból lehet bevenni, a strech anyagúból nem (ha jól tudom, olyan a varrása) vagy javíts ki ha tévedek

2016. febr. 26. 23:53
 15/19 A kérdező kommentje:
jah és nem az érdekel hogy lássák milyen szép az alakja a lábamnak, csak annyi érdekel hogy ne mondják azt, hogy ez gázul áll
2016. febr. 26. 23:55
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A sztreccses anyagot is ugyanúgy szűkebbre lehet szabni. :) A nadrág oldalán hosszában ugyanúgy kell szűkebbre varrni, mint a sima anyagot. Én is vékony lábú vagyok, és minden skinny gatyámat beszűkítettem alul, amennyire csak lehetett. :) Amelyik nyúlósabb azt egészen szűkre, hogy a bokámon is teljesen feszüljön, és egyáltalán ne ráncolódjon. :) Volt amit kicsit lazábbra, mert nem nyúlt eléggé, ugyanis szűkíteni csak annyira lehet, hogy a lábfejem még éppen átférjen rajta, különben fel se tudnám venni. De amelyiknek nyúlósabb az anyaga, azokat meg tudtam csinálni úgy, hogy a bokámon is feszes legyen. :)


Ha az anyag kellően nyúlós, és be lehet teljesen feszülősre szűkíteni bokánál is, akkor a szár alján a felaljazásnál egy picit lazábban kell varrni, hogy felvételkor a cérna engedje nyúlni az anyagot. Különben nem tudnád felvenni, mert nem engedné a cérna nyúlni annyit a nadrágot, hogy a lábfejed átmenjen rajta.


Ha pedig nem elég nyúlós az anyag ahhoz, hogy a bokára lehessen szabni, akkor is van megoldás. :) Mégpedig teljesen be kell szűkíteni, hogy teljesen feszes legyen a bokán is, utána beszabni egy cipzárt az aljára, kb 10cm hosszon függőlegesen. Ugyanúgy mint a biciklis és futónadrágokon szokott lenni. :) Csak farmeron nem külső oldalra, hanem hátulra vagy belső oldalra szokás tenni a cipzárt. És így már kicipzározva kényelmesen fel lehet venni, és utána behúzva a cipzárakat szépen ráfeszül az anyag a bokára. :) Nekem is van ilyen alul cipzáras super-skinny farmerom, és tényleg baromi feszülősre meg lehetett csinálni, olyan mintha rám öntötték volna. :)


De amúgy én szét szoktam nézni a női gatyák között is, mert sokszor jobb, és sztreccsesebb anyagú super-skinny farmerokat lehet ott találni, mint a férfi osztályon. És egy jó része hordható fiúknak is, mert teljesen uniszex kinézetűek. :) Van is pár női gatyám, amit imádok, mert nagyon kényelmesek a puha nyúlós anyagnak köszönhetően. Arról nem is beszélve, hogy fenékrészen is sokkal jobb a szabásuk, mert oda is tökéletesen passzol, és ráfeszül ugyanúgy mint a csajoknak. :)


A másik ilyen szuper női cucc a jeggings, azaz a farmerhatású, farmerszínezésű leggings. :) Ilyenem is van egy, bár ezeknek sokkal vékonyabb az anyaguk, emiatt nehezebb olyat találni, ami elmegy uniszexnek. :)



Ha tennél fel egy képet hogy áll rajtad a nadrág, akkor jobban meg tudjuk mondani, hogy neked jó e. :)

2016. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rajtam a HM-es skinny nadrágok egyáltalán nem feszülnek lábszáron, csak a bershkásak. Ott is csak a super skinny.
2016. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem 3-4 ezer hanem 9450 !

Az olcsobb nem nyulik annyira es ezaltal kenyelmetlenebb !

2016. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amennyire neked tetszik, ember. Ennyire döntésképtelen vagy? Azt hordasz, amit akarsz, és úgy hordod, ahogy tetszik.
2016. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!