Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet Glamour napokon a...

Hogy lehet Glamour napokon a kuponokhoz a legkedvezőbben hozzájutni?

Figyelt kérdés

Veszek egy újságot, és abban benne vannak a kuponok, eddig oké. De olvastam, hogy nem csak a Glamourban, hanem a Kiskegyedben is szokott lenni. Ez igaz? És mikortól lehet venni a Glamourt illetve a Kiskegyedet? És mennyibe kerülnek? És mikorra szoktak ezek elfogyni az újságosoknál, meddig lehet még biztosan kapni?

Nézzétek el, még sose voltam Glamour napokon :D



2016. márc. 20. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

tényleg van a kiskegyedhez is és az sokkal olcsóbb

nem tudom a pontos árát, csak ilyenkor szoktam venni, de olyan 200-300 Ft körüli

szerintem április elején árulják és bár én mindig gyorsan megveszem a biztonság kedvéért, de mindig szoktam olyat látni, aki aznap vette csak

2016. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én glamourt vettem, ha jól emlékszem pár forinttal volt kevesebb 800nál. 795 talán..

de volt hozzá kiskegyed is, meg a kuponok.

szerintem megéri megvenni. pl van,hogy pár boltba alapból 20% kedvezmény van. megveszed amiket amúgy is megvennél, de kapásból levonják a 20%át.

de vannak egyes márkákra 50% kedvezmények is. pl max factor, maybelline..

én gyantázó szetten gondolkozok, arra is van kupon. kapásból 1500at spórolnék.

egyedül arra figyelj,hogy olyanokat vegyél meg, amiket amúgy is megvennél . pl tusfürdő,szokásos dezodor,sampon..akármi ezeket be lehet szerezni most olcsóbban:)

de felesleges dolgokat nem érdemes venni.

én is jártam így, csak mert fél áron volt. de ha nincs rá igazából szükségem, akkor minek? szóval érdemes átgondolni, nem a boltban belecsapni mindent a kosárba. hanem konkrét tervvel menj,hogy miket fogsz venni:)

2016. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Glamourt már lehet kapni a kuponokkal, a Kiskegyedhez pedig a Glamour-napok hetében fog járni a kuponfüzet az információim szerint, tehát április első hetében. Én is a Kiskegyeddel tervezem majd megvenni a kuponokat.
2016. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!