Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régi farmert újra divatba hozni?

Régi farmert újra divatba hozni?

Figyelt kérdés

Van egy régi márkás farmerem, több mint 10 éve vettem, nem volt olcsó, régi fazonnal. Lehetne valamit kezdeni vele hogy ma is hordhatnám? Esetleg picit a szárát szűkíteni? Nem nagyon, csak picit!

Vagy már reménytelen a dolog?

Annó rengeteget hordtam, és szerintem még annyira nincs leharcolt állapotban van!

Előre is köszönöm a véleményeiteket!


[link]

[link]

[link]

[link]


2016. máj. 17. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni szűkíteni rajta, de mindenképp olyan csinálja, aki ért hozzá. Könnyen el lehet rontani. Aztán ha úgy mégsem tetszik, akkor még mindig csinálhatsz belőle rövidnadrágot. Nekem a legtöbb régi farmerem úgy végzi. :D
2016. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
őszintén? szerintem borzalmas, otthoninak hordható max. azt se lehet benne eldönteni, hogy fiú vagy-e vagy lány.
2016. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem fiu, de elég rossz képet tett fel. Szerintem vágd a kukába, vagy fogyj le, vagy csinálj rendes képet.
2016. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs ezzel semmi baj. Én simán hordanám. Legalábbis egynek a sok közül simán lemenne.
2016. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!