Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek erre a mellméretre...

Szerintetek erre a mellméretre érdemes melltartót hordani?

Figyelt kérdés
A melltartóméretem 65AA/A, a top méretem M/L, nem nagyon találok magamra valaló topot, ezért gondoltam áttérek a melltartóra. Érdemes erre a mellre melltartót venni? Ha igen, hol vehetek ekkora melltartót? Amúgy 12 éves vagyok...
2016. máj. 23. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Eleg akkor, ha atlatszo a felsod
2016. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt elfelejtettem mondani, hogy ha nem veszek fel valamit külön a mellemre akkor lötyög és nagyon fáj meg ciki is...
2016. máj. 23. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Inkább vegyél olyan sporttopot, amiben van tömés, ami takarja a mellbimbód, ha fáznál.
2016. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ilyen sporttopot hol találok, mert ugye írtam hogy az M-es kicsi....
2016. máj. 23. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A kínaiban nézegettem egyet. Testszínű és volt benne kis tömés, nem csak egy szál rongy.
2016. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65AA méretű mellre S-es top való. Na nem a kínaiból hanem rendes ruhaüzletekből, fehérnemű boltból kell venni ilyesmiket, ott normális méretezés van. Szerintem jó ha van melltartód és topod is. Pl nyári melegben egy szivacsos melltartó nagyon gáz mert beleizzad az ember. Szóval akkor jobb a vékony top. De vannak ruhák amihez a melltartó illik inkább. Azt hiszem legutóbb a Tescoban is láttam kis méretű melltartókat.
2016. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A topomat ami M-es azt a H&M-ből vettem, nem igazán akar rámjönni, de a 65AA melltartó jó, mert próbáltam egyet amikor a csajokkal voltunk plázázni nemrég, és az jó volt...
2016. máj. 23. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél melltartót. Egy egyszerű (én is a H&M-et szeretem) testszínű melltartó sok ruha alá jobb, mint a top. Igaz nem nagy a melled, de ha nem jó érzés melltartó nélkül lenni, akkor megvan a megoldás, nem?

A H&M-ben egyébként biztos találsz jó méretet, fel kell ott próbálni és kész. Én pl. a sport részlegen vettem egy fekete, bélelt, tök egyszerű sportmelltartót jógához. Nekem sincs nagy mellem, de azért fejenállásnál kicsit fura érzés lenne :)

2016. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, én is karatézok és nagyon tud fájni ha kumitézek és ugrálni kell ^_^ köszi a válaszokat!
2016. máj. 23. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!