Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem a zokásos duci kérdés?...

Nem a zokásos duci kérdés? Pasik válaszoltok? Persze csajok is jöhetnek

Figyelt kérdés

[link]

jobb oldali kép hasonlít az alakomra, csak nekem van pár halvány striám, illetve a combomon narancsbőröm.


Légyszi csak olyanok válaszoljanak akiknek tetszenek a duci lányok! Nem akarok kötekedést azoktól, aki a vékonyakért vannak oda és csak beoltani tudnak!


Szóval: szerintetek felvehetek egy fekete térdzoknit, hozzá fehér magassarkút, ami masnis, emellé egy fekete csipkés tangát, ami nem nem vág be az oldalamba, pont a méretem és egy fekete push up-os csipkés melltartót? Tudom, a combfix izgatóbb lenne, de mivel nem feszes a combom, így az kilőve, mert szintén előjönne a kötözött sonka-feeling. N



2016. jún. 19. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a combfixet javaslom.

Vagy a combig,fél combig érő zoknit, nem tom mi a neve.:D

A lényeg,hogy te jól érezd benne magad,sugározd ,hogy szép,szexi,és boldog vagy .Meg vagy elégedve magaddal :))

Vedd fel nyugodtan.. :)

Husin is lehetsz szexi. :)

Heteró vagyok nem kell csajoktól levél :D

N.

2016. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem pont jó fekete térdzokni, (nyáron) magassarkú 3xl es

és a fekete tanga meg a melltartó pont elég is ugyis meleg lesz ma

itt már 29 fok van

ne öltözz túl ugyis ezeket vki lefogja szedni rólad :-o :-D ;-) egy fotot azért tegyél fel majd

2016. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Szia!



"jobb oldali kép hasonlít az alakomra, csak nekem van pár halvány striám, illetve a combomon narancsbőröm"


EZZEL azt mondod, hogy így nézek ki, csak teljesen másképp. Ilyen nincs. Ha már képet linkelsz, és nem tökéletesen egyezik, akkor inkább ne linkeld. Illetve egyéb méretek is igen-fontosak. Sőt, olykor még a hajszín is számít az összbenyomáson.


Inkább mutasd meg nekem mindkét variációt ;-)

Majd én segítek dönteni.

2016. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszenek. De öltözz fel így, és tedd fel a fotót...
2016. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fura lesz, de nekem a bal oldali csaj jobban tetszik.
2016. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés: csak bátran, gyönyörű leszel!!! Egyre figyelj, hogy a cipőd ne hegyesorrú-tűsarkú legyen, mert az a duci alkathoz nem illik. Egy kerek orrú, kicsit szélesebb sarkú cipellő is nagyon szexi tud ám lenni. :)
2016. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!