Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mihez lehet combfixes harisnyt...

Mihez lehet combfixes harisnytartot felvenni?

Figyelt kérdés
Baratomat akarom meglepni de nem tudom mit huzzak fole. Nem vagyok egy kihivo lany es nem akarom hogy kivulrol latszodjon hogy egy szoknya alatt fekete harisnya van. Raadasul nyari ruhahoz egy fekete harisnya furan nez ki :/
2016. jún. 20. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Evfordulon etterembe megyunk vacsizni es utana szeretnem ha este ezt latna rajtam szoval az etterembe is ez kene mar rajtam legyen. Fekete szinu kerlek segitsetek mert nem ertek a divathoz
2016. jún. 20. 15:51
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl egy piros szinu ujjatlan ruhahoz fekete balerinacipovel jo egy ilyen fekete nejlonharisnya?
2016. jún. 20. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem eleve táskával mész a barátodhoz nem? Elküldöd megfürödni aztán mész te és a fürdőben azt veszed fel. Ennyi.

Egyébként sem valami kényelmes ebben lenni, nem még takargatni is. Egyébként ha nem megy, veszel fel maxiruhát plusz balerina. De szólok, hogy hülyén fog kinézni. Az előbbi könnyebben megoldható.

2016. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkepp ugy kene hogy mar az etteremben rajtam van. Gondolkoztam azon hogy majd felveszem gyorsan de furodni egyutt furdunk es ha meg nem ugy alakul hogy fel tudom kapni akkor kimarad. Szoval nem megoldhato mashogy
2016. jún. 20. 16:13
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy ilyen ruhahoz csak ujjatlan es terdig ero hogy nezne ki a fekete harisnya?

[link]

2016. jún. 20. 16:17
 6/8 BulmaSwan ***** válasza:
Szerintem hasonló piros ruhához jól nézne ki. Az a lényeg, hogy a szoknya rész olyan hosszú legyen, hogy a combfix teteje ne látszódjon, ha leülsz akkor se. De szerintem is jobb lenne, ha már otthon vagytok és mondjuk kimennél wc-re és ott vennéd fel.
2016. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oke koszi a valaszokat megnezem hogy all a ruhahoz ha kilog akkor marad a gyorsan felhuzas :)
2016. jún. 20. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha esetleg most az egyszer nem együtt fürödnétek, megoldhatnád. Sztem nem fog megsértődni ha nem vele fürdesz..
2016. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!