Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Aki nem hord...

Lányok/nők! Aki nem hord szoknyát, megtudná mondani az okát?

Figyelt kérdés
Láttam már néhány kérdést itt, ahol férfiak felháborodva érdeklődtek affelől, hogy miért nem hordanak manapság a nők szoknyát. Annyira nem olvastam bele a válaszokba, de mivel én sem gyakran viselek szoknyát egy bizonyos ok miatt, érdekelne hogy mások miért nem, illetve hogy egyezik-e valakivel az ok. (tudom kicsit magyartalan lett, elnézést)
2016. jún. 21. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Lány vagyok és szoktam szoknyát hordani, ha hosszú akkor harisnya nélkül, ha rövid akkor harisnyával. Igazából én inkább nadrágban vagyok, mert:

- Szőrős a lábam és ez ENGEM zavar, borotválni meg nem mindig van kedvem.

- Ha szoknyában van valaki illik összezárt lábakkal állni és néha már kényelmetlen (legalábbis nekem), ha meg nyitott lábakkal állsz akkor az meg nem szép (szerintem).

- Vannak olyanok akiknek egyszerűen nem áll jól a testalkatukhoz a szoknya.

- Van akik szerint túl sokat mutat (ha rövid).

- Vannak olyanok is akik szerint a hosszú szoknya ronda.

- A szoknya meg már nem mindenkinél divat, de én például szeretek abba lenni.

2016. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen azért mert nem szeretek szoknyát hordani. Számomra a legtöbb kényelmetlen. A feszülős ráfeszül a popsimra, amit meg nem szeretek mutogatni (nem mintha baj lenne vele). A "libegős" szeles időben felejtős. A mini egy nyűg, mert valami mindig kilátszik.


Bár a az ember megtalálja a tökéletes szoknyát, akkor ezek az érvek megdőlnek...

2016. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek hozzá jó lábaim, de amúgy én imádom a szoknyákat, csak így nem hordom.
2016. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hordok szoknyát, de ritkán, inkább nadrágos vagyok. Szoknyában védtelenebbnek érzem magam, mint nadrágban, ez a legfőbb oka.

A többi meg: a szűkebb könnyen felcsúszik, a bővebb fazon meg könnyen fellibben. Nyáron szeretem csak, de akkor is inkább egyberuhákat hordok, mert jól szellőzik, de ez az egyetlen komolyabb előnye.

2016. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hosszabb felsőket szeretem, azokhoz meg nem illik.
2016. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ritkán hordok, mert a rövidet nem szeretem, a hosszú meg nem mindig praktikus. A felháborodóbajnokok meg keressenek maguknak valami értelmes dolgot, mi se akadunk ki azon, hogy a férfiak már nem lóháton járnak (pedig a nadrágviselet eleinte amiatt terjedt el).
2016. jún. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meztelennek érzem benne magam,állandóan piszkálom,igazítom.Néhány férfi ismerősöm azzal érvelt,hogy szoknyát csak fel kell hajtani,bugyit félrehúzni és már lehet is szexelni. :/
2016. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a passzos mini szoknyákban egész nap figyelnem kell arra,hogy hogyan járok,hogy ülök le,hogy nehogy be lehessen látni.

a bővebb,hosszabb szoknyákkal nincs baj, de ott meg 1-1 kisebb széllökés és úgy kell kapaszkodni bele,hogy ne fújja fel a szél.

szóval én alapjában véve szeretem a szoknyákat,de macerásabb viselni, mint mondjuk egy rövidnadrágot.

2016. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Összeérnek a combjaim, és kellemetlen érzés, hogy dörzsölődik.

(Mikor vékonyabb voltam, is fenn állt a probléma.)

2016. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!