Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magasított derekú bikini...

Magasított derekú bikini (csak alsó vagy teljes bikini-alsó, felsővel) egerben hol kapható? Vagy nincs ilyen bolt? Esetleg neten webáruház, amiről vki mondana véleményt? Az a csakcsajok.eu?

Figyelt kérdés

Kicsit telt alkatú vagyok, de nem túl nagy mellekkel (85B), és szeretnék ilyen magasított derekú fürdőruhát venni nyárra. Van rendes egyszerű fürdőruhám, kétrészes de ilyen rendes alsóval, és eléggé kiemeli a felesleget a hasamon...

Neten nézelődtem, de nem szeretnék rá 10 ezreket szánni, főleg nem külön csak egy alsórészre..csak ha már nagyon muszáj.

Az érdekelne, hogy mivel eger közelében lakom, egerben nincs olyan bolt, esetleg moletteknek való bolt ahol ilyet árulnak?

Néztem a neten azt a caremo áruházat, de ott fürdőruhák nincsenek.

Valamint neten nézelődtem a light in the box oldalon, de ott dollárral kéne fizetni...

Még volt egy másik oldal, a csakcsajok.eu, erről valakinek van esetleg véleménye? Nem találtam róla semmit, és valahogy fura nekem ez a név, meg hogy ilyen jó árban vannak ott a cuccok.

Előre is köszönöm a válaszokat! Sürgős! ^^ strandszezon kezdődik *-* :oo

17/L



2016. jún. 22. 18:03
 1/2 A kérdező kommentje:

lemaradt, pár linket is küldök, hogy milyen fazonúra gondolok (mert ahogy láttam magasított derekú bikini alsók között is több fajta van):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem ilyen alkat vagyok, csak az alsórészt nézzétek! Valami ilyesmire magasított kéne nekem. :)

2016. jún. 22. 18:11
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ezekről az oldalakról sajnos nem tudok véleményt mondani, de a h&m-ben lehet kapni magasított derekú bikinialsót és külön hozzá felsőt. [link]
2016. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!