Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans OldSkool cipő töri a...

Vans OldSkool cipő töri a sakramat, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy több mint 1 hónapos cipőm, és hordtam már elég sokat (csakis zoknival, a nélkül nem bírnám) és még mindig hosszab gyaloglás után kikezdi a sarakamat, vagyis inkább a bokámnál kidörzsöli. Mit lehet ezzel kezdeni? Alapvetően 42-es a lábam, de az kicsi volt így lett 43-as a cipő. Lehet hogy túl nagy lenne és 42,5-es nem dörzsölne ha az pontosabban passzolna?
2016. jún. 25. 12:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem akkor a te lábadat a cipő kialakítása zavarja, nem is értem zoknin keresztül hogy dörzsölheti ki :/ nekem magasszárú Vansom van és semmi probléma vele. Talán azt probald meg hogy a sarkad leragasztod addig sebtapasszal amíg be nem gyógyul, utana próbald meg... Lehet, hogy ez az egy hónap se volt elég arra, hogy megfelelően bejárd
2016. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha nem fogja a lábadat és mozog benne akkor kidörzsölheti
2016. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!