Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek melyik bokacsizma...

Nektek melyik bokacsizma tetszik? Esetleg valahol kapható olcsóbban?

Figyelt kérdés

Őszre szeretnék beszerezni egy darabot, de ha lehetséges ennél olcsóbban.

Szóval, blézerekhez, ingekhez viselném csőnadrággal esetleg fekete harisnyával és szoknyával. Szerintetek melyik erre a legmegfelelőbb?

[link]

[link]

[link]

[link]

(Az utolsót feketében)


Nem szeretnék túl magasat mert majdnem mindennap hordanám, de azért egy kicsi sarok jól jön, hogy nőies legyen.

Esetleg linkelhettek másikat is:)


2016. jún. 28. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyes a legjobb, utána a négyes, viszont a másik kettő nagyon ronda. Nincs az árukkal semmi gond, szerintem pont megéri.
2016. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első a legjobb
2016. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. tetszik. Az 1. sem rossz, de az olyanok beáznak oldalt a gumis résznél. Szerintem kényelmesebb egy cipzáras, jobban is fogja a lábat.
2016. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a 2. a legszebb.
2016. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 2. a legszebb szerintem is, de az 1. se rossz, az mondjuk nem annyira elegáns talán. te tudod, hogy melyik illik jobban a stílusodhoz. a másik kettő csúnya.

de ennél olcsóbban nem nagyon fogsz találni, csak szólok.

2016. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.
2016. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!