Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves lány vagyok, s a...

15 éves lány vagyok, s a divatban szeretnék továbbmenni, továbbtanulni. De ettől függetlenül érdeklne, hogy a hasonló korú lányoknak, vagy akár bármilyen nőnek, hogy milyen a stílusa, milyen ruhákat preferál, miért ezeket?

Figyelt kérdés
Ha van időtök, küldenétek ide képeket, rövid írásokat,hogy miért ilyen.

2016. jún. 28. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kesobb leirom.
2016. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy 17 éves lány vagyok, szeretem az aranyosabb, japános ruhákat. Nem kifejezetten az animék miatt, nem vagyok nagy otaku, mostanában ritkán nézek animét. Inkább a japán kultúra érdekel, meg a fura divathóbortok. Ha tehetném, lolitát is hordanék, tudok velük azonosulni, bár a sweet irányzat nekem kicsit sok, inkább classic vagy country lolitát viselnék.

Jelenleg hasonlóan öltözködöm:


[link]

[link]


[link]


Néha letisztultabban öltözöm, néha kicsit merészebben. Olyankor sokan megbámulnak, kapom a lesajnáló pillantásokat, dr pozitív visszajelzéseket is kapom.

2016. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* de, kapok
2016. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!