Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, Balaton Soundra mit...

Fiúk, Balaton Soundra mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Triko nem johet szoba nem all jol :D Sracok segitsetek :D 20/F
2016. jún. 29. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pólót "a gyakori öltöztet" felirattal.
2016. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
c kosaras melltartó, farmer (p*icsa)short, 10 centis tűsarkú, k*urvás rúzs
2016. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Izompóló, szakadt farmer, napszemüveg, meg egy jókora fux, sőt csináltass tetoválást is!
2016. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, az elso nem is rossz de a masodiknak mondom hogy fiu vagyok igy sajnos ezt nem tudom kivitelezni :D
2016. jún. 29. 23:23
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy fiú vagy, még ki tudod vitelezni. Egyébként nem értem, mi a rohadt nagy gond. Vegyél fel egy szett hétköznapi ruhát, oszt' menjél.
2016. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj sokat rajta. :) Egy egyszerű farmer/térdnadrág + póló jó.
2016. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Zart cipo, mondjuk egy rovidszaru Converse, valamilyen szinu


Sima farmer rovidnadrag vagy valami klasszik szinu vaszon bermuda (termeszetesen mindkettobol normalis, lehetosegekhez merten passzentos, de nem kell hogy slim fit legyen es elszoritsa a verkeringesedet, terd fole ero rovidnadrag - nem valami oldalzsebes baggy borzalom)


Polo/atleta/esetleg ing, felturt ujjal, de ha ing akkor abbol valami vekony anyagu


Kiegeszitoket tetszes szerint

2016. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 11:30


Miert faj neked hogy en azt valaszoltam amit?:D Nem ertem hogy neked ez miert nem mindegy. Szerintem nem er annyit az egesz hogy egyaltalan ezen gondolkodjal, annyit meg plane nem hogy felhergeld magad es engem egy 3 soros valasszal meg akarjal valtoztatni. Ez nem fog sikerulni, de meg egy 6 sorossal sem, szoval ne tedd ki magad ennek:)


A velemenyedet meg nyilvan tiszteletben tartom, de ha megbocsajtasz nem kulonosebben erdekel, nem vagyunk egyformak, elhiszem hogy volt esetleg rossz tapasztalatod a Converse cipokkel, de en a tavalyi fesztivalszezont egy feher Converse-ben nyomtam vegig, kenyelmes volt, zart, nem ment tonkre, a mai napig tisztantarthato es hasznalhato a cipo. Engedtessek meg hogy en ezt ajanljam:D

2016. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak leírtam mit gondolok. Ha nem érdekel, hát nem érdekel, meggyözni se akarok senkit, csak egy másik szemszögből akartam rávilágítani az javaslatodra.

Amúgy engedély megadva :D

2016. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában egy laza trikóban/pólóban szoktak lenni a fiúk farmer nadrággal és valami jó kis cipővel.
2016. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!