Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Csak nekem tűnik úgy, hogy a ma divatos ruhák az alacsony nőknek nem állnak jól, vagy túl hosszúak, vagy túl bőek?

Figyelt kérdés

Ráadásul keresztbe csíkozás is nagyon divatos ami optikailag szélesít. Ma legalább 25 ruhát felpróbáltam kínaiban és drágább butikokban 3ezertől 14ezerig.

157 cm vagyok és 56 kg,szóval kövér sem vagyok,úgy mondanám formás. Lehet csak én látom én. Hétvégén vagyok Pesten csak, tehát nem mindig tudok benézni plázákba,de ott is vagy strandruha-féleség van,amiben elveszek, vagy elegáns.



2016. jún. 30. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. 30-20-10-5 éve is így volt.
2016. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát már akkor is csak a magasak tudtak csinosan öltözködni és ruhát találni?
2016. jún. 30. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
hát...valóban nehéz :) én 156 cm vagyok, 48 kg...szóval ugyanebben vagyok, nekem még a gyerekosztályról is van nadrágom :D
2016. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 155 cm és mostanában 50 kiló körül vagyok, szóval nagyjából hasonló alkatúak lehetünk. én a gyerekrészlegre esküszöm. nagyon jó ruhák vannak ott. jó múltkor a c&a-ban vettem egy ruhát 8000-ért és mintha csak rám öntötték volna. ugyanígy tudom ajánlani a tescot is. abból se mindegyiket, csak azokat, ahol nagy a ruhás rész.
2016. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát lányok ez aranyos, de sajnos én nem vagyok olyan vékony,mint ti. A lábaim nagyon izmosak, a melleim elég nagyok,szóval nekem nem menne valószínűleg a gyerekosztályon.


Éltem amúgy Amerikában és ott volt külön petite divat, alacsony lányokra való ruhák,kabátok,felsők,nadrágok mindig nagyon sok üzletben és jó áron, de itthon nem találok.

2016. jún. 30. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Az átlagos magasságú lányokra van a legtöbb ruha, nem a magasakra. És speciel nem alacsony vagyok, hanem nagyon magas, és ha olyan nadrágot szeretnék, ami nem a a vádlim közepéig ér, vagy olyan pólót, ami számomra nem crosstop, esetleg olyan ruhát, ami nekem nem póló, vagy olyan szonyát, ami nem bugyi az én méretemhez, akkor magamnak kell megvarnom.>< Eddig nem is gondoltam volna, hogy az alacsony lányok is úgy megszenvednek a méretek megtalálásával, mint én. Jó tudni.
2016. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Idehaza még abból a márkából sincs petite, aki egyébként gyárt, pedig nem hinném hogy kisebb piacuk lenne, mint a pl: plus size daraboknak.

Egyébként igen, "tall" sincs.

2016. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Bizony nagyon megszenvedünk mi is,sőt a cipőt nem is említem már,mert6-os,5-ös cipőt nem könnyű ám kapni még a kínaiban sem,mert vagy mindjárt elviszik és limitáltak,vagy nem is hoznak.


Egyébként igen, Amerikában külön van magas és alacsony lányokra való márkák rengeteg helyen,de jó is volt ott vásárolnom, soha nem kellett a nadrágjaimat varrónőhöz vinnem,hogy felhajthassam őket.


Amúgy szomorú és sokat mondó,hogy a plus size,vagy ahogy mások mondják a duci divatra sokkal nagyon az igény.

2016. júl. 1. 19:33
 9/9 A kérdező kommentje:
"nagyobb"
2016. júl. 1. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!