Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bonprix.hu-ról vélemény?...

A Bonprix.hu-ról vélemény? Megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Nem rendeltem még internetről, de most kinéztem egy nagyon jó bikini alsót és azt szeretném megrendelni. Aki már rendelt onnan,vélemény?

2016. júl. 4. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly rendeltem onnan bikinit. A méretemben, de nagyon nagy lett. Más gond nincs vele.
2016. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Maguk a ruhák jók, de érdemes elolvasni a véleményeket mert néha tényleg érdemes mérettel kisebbet/nagyobbat rendelni.

Meg nekem picit drágák de van olyan darab ami megéri.

2016. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Enni rendeltem már. Nekem az nem tetszett hogy 2 hét volt mindkét esetben a szállítási idő. Ezt egy komoly webshop esetén durva hibának tartom.
2016. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Többször vásároltam és mindig meg voltam elégedve. Előtte kaptam a tippet egy ismerőstől, hogy a méretemnél mindig kisebbet rendeljek, így nem volt gond ezzel se.
2016. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem vagyok megelégedve velük !!

A mérettáblázatuk szörnyű és rossz méretet küldtek. A visszaküldés postai költségét nekem kellett kifizetni 1860 Ft

Nagy tanulság : boltba kell vásárolnom.

2022. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 H.Zsuzsanna válasza:

Többször vásároltam már tőlük, kevés volt a probléma. Egyszer küldtem vissza terméket, visszatérítették az árát, ami pár hétbe beletelt. A postaköltséget nem térítik vissza, ha méretprobléma van, minőségi kifogásnál igen (pl. lyukas ruha).

Meltartókkal tapasztalatom, hogy ,,fenntartható" anyagból többé nem rendelek, de ruhát sem, alig fél év alatt miszlikbe foszlott az anyaga, pedig alig használtam az ilyen melltartót. Másik melltartónak jó az anyaga, de a drót hamar eltört benne, ahogy olvastam, ez gyakori.

A véleményeket a oldalukon jó elolvasni, de ami kritikus, azt nem teszik közzé - ez a tapasztalatom. Amúgy is muris, hogy rögtön rendelés után lehet csak véleményezni a termékeket, amikor még nem tudod, mennyire tartós. Később lehetetlen.

Az igaz, hogy sokszor elég egy számmal kisebb ruhát rendelni, ez jól esik az ember lelkének :D.

2022. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Smil válasza:
Jó volt.. de mára szánalmas, gyorsaságban, kommunikációban! -Kerülöm!-
2023. jún. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sajnos csatlakoznom kell a 7/7 Smil véleményéhez.

(Több év után befejeztem a kapcsolatot a céggel és

a Fiókomat is töröltem.)


Az ügyfélszolgálatukon dolgozó néhány hölgy viselkedése így

foglalható össze:

Kedves Ügyfél ! ÖRÜLJ, HOGY VÁSÁROLHATSZ BONPRIX TERMÉKET !!!


(Előfordul a flegma/hülyegyereknek néző stílus, amit még a Közszolgáltatóknál sem igen lehet tapasztalni.)


Olyan, mintha elszálltak volna maguktól, hogy ők a TOP1

kis hazánkban. Így érezd magad megtisztelve, hogy hozzájuthatsz

a termékeikhez...


Ezenkívül semmilyen extra kedvezmény sincs azoknak, akik nagyobb

összeget költöttek már náluk.


A visszáru kezelés gyalázatos, melynek eredményeképpen még a 100 napos

határidőből is majdnem kicsúszik az ember.


(GLS szállítmány elutasítása és visszaküldése az ügyfélnek...


Szerződött partnerük a MAGYAR POSTA, aki képtelen 2 héten keresztül

jönni a csomagért és visszajelzésre se méltatnak...-

a gőgös Bonprix velük szerződött, úgy hogy nem határozta meg az MPL-nek a feltételeket, így szívhat az ügyfél, akiből amúgy ők élnek...


A legszomorúbb ez:

Az ember értéktelennek érzi magát, amiatt ahogy viselkednek vele...


Én az életbe nem rendelek Tőlük ezek után semmit sem...

(De a rokonságom sem, aki betekintést kapott a viselkedésükbe...)


Ennyit erről a VILÁGCÉG-ről...

2023. okt. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En csak bugyi csomagot rendeltem toluk 1x azzal megvoltam elegedve, most ugyanazt a bugyi csomagot rendelem meg masik szinbe. Ket trikot rendeltem meg toluk XS méretben, de nagyon kicsi lett, azota se hordom visszakuldeni nem kuldtem vissza.
márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!