Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves fiú vagyok. Szerintete...

14 éves fiú vagyok. Szerintetek ebben a korban mi a "divat"? Mik állnak jól, és nem jól a fiúkon?

Figyelt kérdés
Ruhákra lennék kíváncsi, hogy szerintetek (főleg lányok szerint) mik állnak jól ebben a korban egy fiún és mik nem. Pl. cipő, haj (ez nem ruha), póló, nadrág, ing stb.

2016. aug. 21. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
De jó! Megint egy tucatember, aki nem képes saját stílust kialakítani, ezért mást akar megkérni, hogy alakítsa ki neki helyette!
2016. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megint egy utálkozó ember, aki nem képes felfogni azt, hogy én a kérdésben csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi most a divatos és mi nem.

Sőt, nekem nem kell divattanács, felveszem azt, ami tetszik és kész. Nem értem miért kell ebbe is "belekötni"...

Ha nem ismersz, akkor ne mondj olyat, amit nem tudsz.. És amúgy is csúnya dolog más dolgába beleszólni pl. abban az esetben, ha "tucat" szeretnék lenni. Kösz.

2016. aug. 21. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek az alkatához, stílusához és saját ízléséhez kellene öltözni, a divat kevés embernek áll jól... nem azt kell nézni. Pont mint haj esetén, hiába divat a felnyírt félrefésült, a legtöbb srác rém bénán néz ki vele.
2016. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet kell, hogy értsek. A "páwa" haj sem áll jól a páwáknak, csak az esetek 10-15 százalékában maximum.
2016. aug. 21. 15:03
 5/10 anonim válasza:

Én szeretem a fiúkon ha normális ruha van (pl. Nem hat számmal nagyobb póló stb.) ami sztem majdnem mindenkinek jól áll az az ing,nadrág az legyen normális farmer vagy fekete,barna stb... Ne üssön el egymástól a felső és az alsó(póló-nadrág,ing-nadrág)cipő se legyen túl feltünő. Kb.ennyi de ezt tényleg neked kell tudnod,hogy miben érzed jól magad mi tetszik,mi áll jól stb.

12/L

2016. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is azt prefelálom, hogy mindenki saját stílust kövessen (pl. én sose fogok művirágkoszorút viselni akármilyen divatos, mert szerintem borzalmasan ronda... illetve sose érdekelt, hogy más mit gondol arról, hogy én a korosztályomat egyáltalán nem érdeklő zenekeros pólókat hordok...) de a kérdésre válaszolva :) ez attól is függ, hogy milyen a testalkatod, és amúgy pl engem egy fiún egyáltalán nem érdekel hogy mi van (bár ha lehet ne amerikai zászlós izompóló mert attól rosszul vagyok :)) DE sztem converse vagy más tornacipő, vagy bakancs (nekem mindig is bejöttek a bakancsos rockerek :D) aztán ruhából nemtudom ne túl feszülős nadrág és vmi póló vagy ing (légyszi ne fehéret... kérlek :)) igen kb ennyi bár mondom sztem azt hordj ami neked kényelmes és tetszik...
2016. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ja amugy 15/L
2016. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

még mindig előző vagyok :D

ilyet NE: (szerintem)

[link]

[link]


ilyesmiket sztem lehet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D Amúgy én is szeretem az ingeket. De nem azokat a kockás "menő"-ket, hanem valami pöttyös, csak nem tudok képet küldeni, bocs.
2016. aug. 22. 19:11
 10/10 anonim válasza:
Mind1 csak ne légy pucér!
2016. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!