Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Decathlon cipők/bakancsok...

Decathlon cipők/bakancsok milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Szét néztem már kb. minden online üzletben(csak olyan érdekel ahol személyesen is megtudom venni) de sehol nem találok normális kinézetű bakancsot. Van 1-2 Lumber Jack, Cat, de horror áron vannak, ilyen 35-40ezret én nem adok ki bakancsért, még ha 5 évig is tudnám használni, amit erősen kétlek.

Detachlonba találtam ezt a darabot:

[link]

Eléggé tetszetős, de csak 10 ezer forint, ez erősen súrolja felülről a kínai cipők árát. Valakinek van tapasztalata a decathlonos bakancsokról? Azt írják vízhatlan, jól tapad, és jól tartja a hőt. Sok 30ezer forintos cipőről nem mondható ez el, ezért kételkedek egy kicsit.



2016. szept. 12. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez van csak a női változat. Nagyon jók ezek a bakancsok. Elég masszív darab, én 8 ezerért vettem még a télen. Vízhatlan, sose fázott a lábam benne, jól tapad a hóban, de ha azt szeretnéd hogy a jégen se csússzon akkor venned kell egy ráhúzható csúszásgátló talpat. Erősen ajánlom. A budaörsi decathlonban vettem, ott elég nagy volt a választék. De a weboldalon meg tudod nézni hol van készleten.
2016. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van Decathlonból cipőm, bár nem bakancs, hanem futócipő. 6000 Ft volt és szerintem jó nagyon. Szóval szerintem megéri decathlonos cipőt venni.
2016. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bakanccsal nincs tapasztalatom, de futócipővel, gyaloglócipővel és túracipővel igen. Mindhárom nagyon jó minőségű, több évet is kibírtak. A gyaloglócipőt kb 5 évig hordtam minden nap (tavasztól őszig), a túracipőt meg télen (az még most is használható, pedig idejét sem tudom már, mikor vettem).

A gyalogló- és a futócipő 2000 forint volt, a túracipő 5000.

Úgyhogy szerintem a 10000-es kategóriától sem kell tartani.

2016. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam, akkor majd egy ilyet veszek, ha élőben is jól néz ki és kényelmes.
2016. szept. 12. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Decathlon nem a márkáért kér pént hálisten, igaz nekem csak hótaposóm van, az az igazi brutál téli, vízálló, bélelt, -10 fokot meg se érzi a lábem benne pedig először az szokott lefagyni, jó, kicsit otromba dehát ha hideg van akkor hideg van és nem divatbemutató (volt hogy osztálytársam leszólta hogy "fúúú dehát nem illik a ruhádhoz, milyen ez már" aztán hazafelé sírt hogy "jaaaaj beázott a converse tornacipőm jaaaj megfagy a lábam")
2016. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom jófajták.
2016. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!