Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Letezik, hogy atvagtak az...

Letezik, hogy atvagtak az eredeti Michael Kors boltban?

Figyelt kérdés
Minap vettem ott egy taskat. Elotte a neten gondosan utananeztem, es lattam, h nagyon szok akcio van gyakorlatilag 40-50 ezer forintert lehet egy taskahoz jutni! Nem csak amitasnak hittem, mivel tobb taskam akcio kereteben volt beszerezve, es sokszor az utolso darabokat ebben az uzletben valoban le 50%oztak... Multkor bementem, kb ugy ereztem atakarnak vagni. A taskak amik a neten max 50 ezer ftba kerulnek, ebben az uzletben 80 volt, a telefontokok amik szinten 6-10 ezer ftba kerulnek, itt 20-22. Eletemben nem lattam meg mk tokot ennyiert!!! Na eljott a vasarlas ideje, kineztem egy jo taskat, mondja a pasi 55 ezer ft. Mondom oke, ezmeg ugy belefer attol fuggetlenul h uez a taska a hivatalos oldalon 40 ezer. Tobb tatyot megneztunk, 'mindegyik arat megmondta. All a kasszhoz, fizetek, majd belovi h 69 ezer ft!! de ugy h naluk ez a taska eredetileg 50 %os akcioban volt!! A taska teljes ara pedig a hivatalos oldalon 90 ezer ft... oke, nem akartam cirkuszt, plane a sokbundaban oltozott sznob venasszony elottmondfam h am legyen. Nezem utana a blokkolt, a rajta szereplo ar, 55 ezer ft, majd ranyomtak egy 27%os afat, igy jott ki a 69.000 ft. Szoval jol mondta a pasi az 55 ezret de kerdem en, miert terheli pluszban 27%os afa?? es miert van az h par honapja a honlapon szereplo osszegek kozpontiak voltak, mostmeg ketszeres aron aruljak magyarorszagon?? engem atbaztak?? letezik ez egy hivatalos mk uzletben??
2016. dec. 10. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit benézett a pasas.Vagy külföldi honlapot néztél és ott nem nyomják rá a magyar áfá-t.
2016. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SVivien ***** válasza:
Nem vágtak át a boltban. Egy telefontok tényleg 70-80 euró.A táskák pedig otthon drágábbak. Nem sokkal egyébként, kb 20-40 euróval. (Franciaországban élek) Ahogy a honlapon van az ár feltüntetve, itt annyiba kerülnek pontosan, magyarban kicsit drágábbak.
2018. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!