Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakinek tapasztalata a...

Valakinek tapasztalata a Wish-ről?

Figyelt kérdés

Most nem rég találtam meg az oldalt, és eszméletlenül jó cuccok vannak rajta nem meg óriási kedvezmények ( 90-94%-osak) is. Nekem ez egy kicsit gyanus, tényleg ha megrendelem akkor abba az összegbe jön meg? S a ruhá/cipők méretezéséről kell tudni valamit? Különbözik az Európaitól?

(Románia, 17/L)



2017. jan. 31. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Készpénzel lehet fizetni?
2017. jan. 31. 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet készpénzzel.
2017. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a kedvezmény csak kamu/népbuzdítás!

Van a mi ott olcsóbb,van ami ebay-en alin!Viszont mérettáblázat alapján rendelj,mérd le magad /ruhád (de inkább magad) és a leírt méret alapján rendeld meg a megfelelőt. Igen ha rendelsz pl egy csizmát mai pl 2800 ft és a postaköltség 588 v 1015 ft azzal együtt kifizeted és megkapod. Magyar ügyfélszolgálat van,minden magyar.

Nem kamu oldal a wish,ebay,ali sem!

Én pl ebayen ruhán kívül mindent vettem...pl 5ft-ért fülbevalót ami boltba 1.000ft-ol kezdődik és megkaptam.

Csak bankkártyával tudsz fizetni

2017. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapig szemeztem az oldallal, de nem akartam elhinni hogy tényleg ennyire nagy olcsóságok vannak rajta.


Egyik munkatársnőm beszélt rá hogy vásároljak nyugodtan, ő alapból nem az a tehetős jelem, és alapból az az óvatos, fontoskodó, ő rengeteg helyen érdeklődött utána hogy milyen az oldal, főleg olyan embereken keresztül akik használják is, és ő is dicsérte.


Persze hű de drága dolgot ne akarj vásárolni.

Én onnan eddig csak egy telefontokot rendeltem, meg karbon utánzat fóliát az autómra. A telefontoknál tényleg azt kaptam amit vártam, a fólia még nem jött meg, azt 3 napja rendeltem mondjuk.


Egyik munkatársam pedig lámpát rendelt onnan és 3 napig azt hallgattam hogy hű milyen jó, meg hagy ne mondjam... Végül az adta meg nekem a lökést hogy akkor rendeljek. Csak bankszámlával lehet fizetni, vagy hitelkártya vagy Paypal.

2017. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!