Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavar, hogy egyre...

Titeket nem zavar, hogy egyre több politikus nem visel nyakkendőt?

Figyelt kérdés
Én sem szoktam (zakót sem hordok, ki is röhögnének a kollégáim), öreg sem vagyok, de szerintem egy politikus tiszteljen meg azzal, hogy legalább néha vesz fel nyakkendőt akkor is, amikor nem külföldi politikusokkal találkozik.
2017. jún. 3. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
hol dolgozol?
2017. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagyis inkább mit?
2017. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az legyen a legkisebb hibája egy politikusnak.

Amúgy a nyakkendő nemviselése is politikai üzenetet hordoz: fiatalos vagyok, újító vagyok, nem ragaszkodok a formaságokhoz.

Amúgy pedig a nyakkendő nélkül viselt öltöny nem minden férfinak áll jól, ahogy a nyakkendő sem. Lehet, hogy van, aki szimplán csak férfiként dönt emellett, vagy amellett.


35 fölött zavaró, és miniszteri posztokon lévőknél kortól függetlenül zavaró, amúgy semmi gond vele

2017. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: Teljesen mindegy, nem öltönyös (bár nem is forma- vagy egyenruhás) munka. Amúgy kérdésre általában választ vár az ember, nem kérdést, mindenesetre szerintem téged egyáltalán nem zavar (az eredeti kérdés tárgya).


#3: Szerintem akikre én gondolok, nem a párt PR managere javasolta, hogy ne vegyenek fel soha nyakkendőt (csak esetleg különleges alkalmakkor), egyszerűen nem foglalkoznak az emberek véleményével, esetleg régimódinak tartják, és amúgy is utálják. Manapság nem ezen múlik, hogy kire szavaz az ember. Én mondjuk nem csak miniszterektől várnám el. Nem hiszem, hogy nem lehet kibírni, ez semmi a zakóhoz képest nyáron.

2017. jún. 3. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ez számít... Öltönyben, nyakkendőben is kilopják a szemed. Ahogy látom, ha szép a nyakkendő te még a másik orcád is oda fordítod. José ’Pepe’ Mujica, Uruguay volt vezetője kopott farmerben, szakadt pulóverben is jobb politikus volt, mint bárki más az öltönyös ficsúrok közül. Eladta az elnöki nyaralót, lemondott a fizetéséről is... Minden ebből befolyó pénzt oktatásra, mezőgazdaságra és infrastrukturális fejlesztésekre költött. Felszólalt a monetáris rendszer ellen. Soha nem hordott nyakkendőt.
2017. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy politikus esetében nem az zavar, hogy mit visel, vagy nem visel, hanem,hogy mindig hazudnak.
2017. jún. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig sem befolyásolt szavazásnál, hogy ki hogyan öltözködik, de azt hiszem, kezdem belátni, hogy ennek tényleg semmi jelentősége.
2017. jún. 4. 08:09
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: igazad van, engem is, bár hazudnak nyakkendőben, és anélkül is.
2017. jún. 4. 08:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen szorul vissza a nyakkendő az öltönyös munkakörökben. Nagyon helyesen. Senkinek sincs kedve 8-10 órát fojtogatnia magát.
2017. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. jún. 14. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!