Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a szőrmebundáról?

Mit gondoltok a szőrmebundáról?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak mert én szeretem a bundákat , de mostanában igen sokan gyűlölik ... és azokat is , akik ezt felveszik...
2017. nov. 29. 20:00
 2/4 A kérdező kommentje:
12/f
2017. nov. 29. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen mindenkinek volt bundája, csak a nagyon szegényeknek nem. Télen más meleg kabát nem létezett - esetleg bélelt gyapjú. A szegényeknek nyúlszőr, vagy báránybunda. A gazdagabbaknak sarki róka, nerc, coboly, stb. űMikor gyerek voltam, nekünk gyerekeknek olcsó báránybundát vettek, mert gyorsan kinőttük, anyámnak nerc és rókabundái voltak, apámnak panofix.

Manapság egyszerűen még birkából sem tartanak annyit - legalábbis nálunk, hogy mindenkinek jusson. És drága is lenne a műszálas dszekikhez képest. Ezért aztán kicsit túldimenzionált állatvédelmi okokra hivatkozva leszoktatták az embereket róla. Persze nem is lenne szerencsés emiatt pl. a rókákat kiirtani, de báránybundája azért lehetne bárkinek. Csak az nem elég menő.

2017. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki.
2017. nov. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!