Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék fekete tangás...

Hol tudnék fekete tangás bikini alsót venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem, teszvesz, vatera, márkásabb fehérneműboltok, sehol nem találtam :( Mindenhol azzal fogadtak, hogy tangás fürdőruhát nem árulnak.
2010. jún. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


most hirtelen ezt találtam.Szerintem itt az első az nem fürdésre való,de az az alsó piros...biztos van feketében is.

vagy

Kínai,Tesco,Pláza...

2010. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek a válaszok, hogy "De az már nem is divat" meg "Az tök gáz, ne vegyél"... xD

X-it-ben egyébként csak az van, bár ott jó húzós az ára.

Kínai üzletekben is szokott lenni, meg talán My77.

2010. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom h már nem divat, de ez engem nagyon nem érdekel :) igy legalább nem lesz mindenkin ilyen bikini csak rajtam :)
2010. jún. 17. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]



Szia!


hátha nem késtem még el a válasszal...:D

A Konkurencia nevű helyen vannak jó tangás bikinik.Nekem is az van már 3éve nyaranta azt hordok a strandra és nagyon szeretem.Nem szoktak megszólni érte egyáltalán,sőt!:P

Van egy Bikini shop nevű netes oldalt és itt láttam egy tök szexi fekete tangás bikinit!:)

Az X-itben amíg volt,addig nagyon cuki tangás fürdőrucik voltak,de nem vettem ott soha,mert tényleg drága.Egyszer bementem próbálni egyet kíváncsiságból.:D Az nagyon jó anyagú volt és szexin nézett ki.

Ha már vettél tangás fürdőruhát,majd írd meg,hogy milyet és hogy milyen?!:)

Köszi!

Livy

2010. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy vettél-e végül tangás bikinit?!Remélem találtál azóta?:)

Én találtam a neten egy oldalt,ahol tök jók vannak fent!:)Csak fekete tetszene egyébként?Ezek pl,hogy tetszenek?Szerintem nagyon csinik lehetnek!:)A fehér strandmini bejönne pl?:)Szerintem azzal még csinibb a fekete tangás bikini!A pink fürdőruci képeit azért küldtem át,mert ugyan nem fekete,de nagyon szexi darab szerintem.És az x-it minőségi.Strandminit meg ahhoz is vehetsz ha úgy gondolod!Szóval hogy tetszenek??:)



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!