Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen felsőt venni,...

Hol lehet ilyen felsőt venni, mint amilyen Nagy Lizának van?

Figyelt kérdés

Múltkor megkérdeztem Lizától, hogy hol vette ezt a felsőt és azt írta, hogy a Bershkaban. Én megnéztem de a Bershka wepshopján nem találtam meg, de lehet csak rosszul kerestem. Esetleg tudnátok egy linket vagy pontos áru nevet küldeni? Köszönöm előre! :)

Ilyen felsőt keresek: [link]



2018. szept. 5. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kiez?
2018. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Az öreg Nagy lánya.

Amúgy tipikus tucat instalány, semmi extra. Csak tüdőgatyában szabad mutatkozni, lófarok csak fejtető közelében jöhet ki és zoknit tilos húzni.

2018. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy musical.ly sztár de légyszi a kérdésre válaszoljatok és ne Lizát szidjátok!
2018. szept. 5. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Sztár"


Valószínűbb hogy régebben vette és már nem árulják online, azért nem találod csak. Esetleg személyesen menj be és nézz körül, mivel eléggé nyári darabnak tűnik lehet még az akciós darabok között van. Szerintem az eladók többet tudnak segíteni, hogy egyáltalán ismerős-e nekik a darab, most nyári lehetett vagy korábbi kollekció.

2018. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg meg annyi hogy ez inkább bodynak tűnik és nem felsőnek, de csak tippelek.
2018. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Én is gondoltam arra, hogy ez egy body.
2018. szept. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!